reklama

Snowboarding The Fourth Phase – zábava na sněhu

Snowboarding The Fourth Phase – zábava na sněhu
2016-04-01T07:45:13+02:00
• 1. 4. 2016
1

Zimní hry, jakým je například lyžování, patří mezi mé oblíbené žánry. Tzv. jízda na prkně je super a zahrát si můžete pohodovou snowboardovku díky hře Snowboarding The Fourth Phase.

unnamed (4)_result

Tato hra by rozhodně neměla chybět žádnému vášnivému hráči zimních sportů, to samé platí o fanoušcích. Snowboarding The Fourth Phase přináší hodiny zábavy na prkně. Prohánět se budete po různých horách a chybět nebudou ani výskoky a nějaké ty fintičky.

unnamed_result unnamed (3)_result

Při jízdě budete vyskakovat a plnit různé úkoly. Ty spočívají v tom, co musíte udělat. Většinou se jedná o nějaké triky v podobě oficiálních názvů a pohybů. Za každé splnění získáváte bonusové body. Těch dostanete tolik, jak dlouho daný trik držíte ve vzduchu. Samozřejmě nesmíte spadnout. Váš jezdec získává postupem času vyšší úrovně zkušeností, čímž se odemykají další úkoly a možnosti těžších triků.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Hra je ke stažení pro operační systém Android a iOS. Stahovat ji můžete zdarma pro oba systémy.

logo-app Snowboarding The Fourth Phase Red Bull Zdarma ANDROID logo-app Snowboarding The Fourth Phase Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Martin Novotný

1. 4. 2016, 7:52
Android aplikace

neni kompatibilni s LG G2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim