reklama

Fisherman Fisher – zábavné a originální rybaření pro iOS a Android

Fisherman Fisher – zábavné a originální rybaření pro iOS a Android
2016-04-07T08:20:10+02:00
• 7. 4. 2016

Her v obchodech s aplikacemi jsou desetitisíce. Těch kvalitních a zábavných je ovšem mnohem méně. Fisherman Fisher by vás mohl zaujmout, i pokud nejste vášnivými rybáři.

unnamed_result

V této hře nejde o nic jiného než o chytání ryb. Nejedná se však o klasické rybaření. Ocitnete se na své lodi, kde je hlavním ukazatelem trh. Jste v podstatě rybář, který se snaží prosadit na trhu, aby mohl postupně vylepšovat své náčiní. Obchodovat s vašimi úlovky je velmi důležité, protože musíte samozřejmě nakupovat i nástrahu, na kterou se dají chytat různé ryby apod.

screen322x572 screen322x572 (3)

Během hraní lze s věcmi obchodovat přímo z lodi, takže nejste nijak zpomalování. Hra není nijak zdlouhavá a přirovnal bych ji k takovým těm do autobusu. Zabavit se na chvilku, když nemáte co dělat.

screen322x572 (2) screen322x572 (1)

Ke stažení je pro operační systémy iOS a Android zdarma.

logo-app Fisherman Fisher Bluewind Zdarma ANDROID logo-app Fisherman Fisher Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim