reklama

Google opravuje chyby v Nexusu 5X

Google opravuje chyby v Nexusu 5X
2016-03-09T11:37:56+01:00
• 9. 3. 2016
3

Včera Google vydal další bezpečnostní aktualizaci pro Nexusy, která byla odeslána i výrobcům jiných smartphonů. Zpravidla se dočkáme opravy chyb spojených s nedostatky systému, které umožňují navyšování oprávnění, vzdáleného spouštění kódů, úniků citlivých informací a podobně. Avšak tentokrát se Google rozhodl vylepšit Nexusu 5X trochu více.

fin8

Kromě opravy známých bezpečnostních chyb se vývojáři zaměřili na problematiku nedostatků v rámci Nexusu 5X. Zaměstnanec Googlu zveřejnil na síti Reddit informace, že s bezpečnostní aktualizací dojde na opravu chyb spojených se stabilitou systému.

Například by měly být opraveny problémy s WiFi, kamerou, konektivitou, čtečkou otisků prstů a výkonem. Celkově by se měl vylepšit chod systému. Otázka je, jestli se Googlu podařilo vychytat všechny problémy. Rozhodně majitelé Nexusu 5X mohou očekávat vylepšení aspoň v některých oblastech.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ján Valkovič

VIP 10. 3. 2016, 14:21
Android aplikace

Týka sa to aj 6P

Jiří Smrž

9. 3. 2016, 12:10

Konečně!! Tak na tuhle aktualizaci jsem hodně zvědavý.

Petr Matula

9. 3. 2016, 12:36
Android aplikace

Jo nějak mě ještě nelagl foťák a nepotřeboval jsem restart. Jinak stock kernel by měl mít nový výchozí governor co vyvíjí google ve spolupráci s qualcomem, mam custom, ale s touhle úpravou a zda se být mnohem lepší. Thermal trolling však stále stejný, cluster 2 se vypíná strašně brzo, takže zas jedině custom kernel.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim