reklama

Gear Best slaví druhé narozeniny sponzorovaný článek

Gear Best slaví druhé narozeniny [sponzorovaný článek]
2016-03-21T15:21:36+01:00
• 20. 3. 2016
1

Srdečně vás všechny zdravíme a zveme na oslavu druhých narozenin internetového obchodu Gear Best. Mnozí z nás slaví své narozeniny velmi netradičně, ovšem není zvykem na vlastní oslavě rozdávat věci či slevy. U obchodů je tomu však jinak. I Gear Best se připojil a na své druhé narozeniny naplánoval velkolepou oslavu. Nejenže rozdává telefony zdarma, ale slevy jsou v hojném počtu a pořádně vysoko.

2nd Anniversary Sale

Partnery této akce se stal Intel a PayPal, díky nimž mají uživatelé na výběr z více než velké hromady zařízení a slev. Kupříkladu některé telefony mají slevu až 90 %, jiné stojí pouhých 25 % ze své původní ceny. Zářným příklad může být Ulefone Paris 4G, který po slevě stojí necelých 70 $. To je velmi příjemná cena za slušně vybavený chytrý telefon.

A kde je ten telefon zdarma? Vedlejší akce (řezání dortu) může nakupujícím přinést až 400 $ na nákup. Stačí pár krát kliknout. Jako zařízení zdarma byl vybrán model Redmi Note 3 od společnosti Xiaomi. I ten se může ukrývat pod jednou části ukrojeného dortu.

2nd Anniversary Sale Cake Game

Na co tedy čekat? Doporučujeme se ta podívat na slevy k druhému výročí i na vedlejší, ač neméně důležitou, hru s názvem Cake picking game.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

StandaKrotil

21. 3. 2016, 7:01

A to že Twitter slaví 10 nikoho nezajímá?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim