reklama

twofold inc. – rychlá návykovka pro iOS a Android

twofold inc. – rychlá návykovka pro iOS a Android
2016-02-23T07:25:15+01:00
• 23. 2. 2016

Hry bez příběhu jsou pro mě osobně mnohem příjemnější než ty zdlouhavé. Jednou z takových oddechovek je tato novinka.

twofold inc. patří mezi velmi návykové hry. Vaším úkolem je v podstatě nasbírat co nejvíce bodů za krátký čas. Po prvním spuštění hry se zobrazí návod, jak hru vlastně hrát. Vše je velmi jednoduché. V tabulce se vám zobrazí kostičky, které jsou různě barevně zobrazeny. Hráč musí v rychlosti najít kostky, které mají stejnou barvu a jsou vedle sebe. Poté je stačí prstem pomyslně spojit, přičemž se na daných místech vytvoří další kostičky, ale s jinou barvou.

screen322x572 (1) screen322x572 (2)

Při hraní musíte splňovat určitý čas mezi tahy, aby vaši snahu neukončil odpočet času. Své skóre můžete porovnávat online s přáteli, k tomu však potřebujete být přihlášeni. Pokud budete patřit k elitním hráčům a úrovně vám nebudou stačit, lze vyzkoušet nekonečný režim, který je opravdovou výzvou. Při spojování je nutné splňovat i určitý počet spojených barev, jinak vaše hra znovu končí.

screen322x572 screen322x572 (3)

twofold inc. si můžete stáhnout za cenu 108 Kč pro operační systém Android a iOS.

logo-app twofold inc. grapefrukt games 108 Kč ANDROID logo-app twofold inc. Developer 108 Kč iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim