reklama

CornerTube – přehrávejte video z Youtube v rohu obrazovky

CornerTube – přehrávejte video z Youtube v rohu obrazovky
2016-02-19T07:05:00+01:00
• 19. 2. 2016

Aplikace YouTube od Googlu vám po minimalizování neumožní video dále přehrávat. Aplikace CornerTube však má jednu vychytávku.

maxresdefault

CornerTube je jedinečnou aplikací, která vám dokáže pomoci, když chcete přehrávat video z YouTube i přesto, že z aplikace odejdete. Vše funguje velmi jednoduše, stačí aplikaci spustit a nastavit si vaše požadavky. Můžete se i přihlásit a využívat všech výhod YouTube. Spuštěním videa se zapne video na celý obraz. V případě, že ho chcete přehrávat ve vedlejším okně, postačí klepnout na tlačítko, anebo rovnou odejít.

screen480x480 screen480x480 (3)

Jedná se o funkci, která mnohým uživatelům pomůže v případě, že chtějí sledovat například tutorial apod. Dobrou funkcí je i to, že CornerTube podporuje oficiální rozdělení obrazovky na dvě části z operačního systému iOS.

 screen480x480 (2) screen480x480 (1)

CornerTube je ke stažení pro operační systém iOS, konkrétně iPad. Zaplatíte za ni 81 Kč.

logo-app CornerTube - PiP for YouTube Developer 81 Kč iOS
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim