reklama

Aplikace Lupénka – informace nejen pro nemocné

Aplikace Lupénka – informace nejen pro nemocné
2016-02-17T07:55:21+01:00
• 17. 2. 2016

Váš chytrý telefon lze v dnešní době využívat nejen pro čtení zpráv, komunikaci a zábavu. Díky novým aplikacím se dají využívat i jako chytří pomocníci v boji s nějakou nemocí.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Zdárným příkladem je nová aplikace Lupénka. Díky ní získáte přehled o tom, jak daná nemoc vypadá. Pokud máte podezření na lupénku u sebe nebo někoho z rodiny, pak v ní lze nalézt užitečné informace a rady, které vám pomohou určit, zda jsou vaše symptomy opravdu lupénkou.

unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Pokud se vás onemocnění týká, můžete využít praktické funkce objednání se k lékaři. Navíc se v aplikaci dá založit vlastní deník, kde si vedete průběh nemoci včetně podpory fotografií. Díky kalkulátoru závažnosti je možné zjistit, jak moc je vaše onemocnění závažné. Data z aplikace je možné stáhnout a zaslat je ošetřujícímu lékaři, aby vám doporučil léčbu podle stádia onemocnění.

unnamed (5)_result unnamed_result

Aplikace je ke stažení zcela zdarma. Dostupná je pro operační systém Android a iOS.

logo-app Lupénka Developer Zdarma iOS logo-app Lupénka Pears Health Cyber Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim