reklama

Xiaomi Mi Note má velmi brzo obdržet Android 6.0

Xiaomi Mi Note má velmi brzo obdržet Android 6.0
2016-01-22T08:30:21+01:00
• 22. 1. 2016
2

Postupem času se většina velkých firem přesouvá na nejnovější verzi systému Android od Googlu a Xiaomi není výjimkou. Doposud jsme mohli číst zprávy o aktualizacích pro Mi 4 nebo Mi 4i či Mi 4c. Ovšem ještě tu zbývá jeden – nejen dle mého skromného názoru – velmi dobrý telefon, o němž jsme od výrobce neslyšeli ani ťuk. Jedná se o model Mi Note, dneškem se však všechno mění.

xiami-android-6.0

Ano, uživatelé modelu Mi Note se mohou začít radovat, jelikož by aktualizace měla přijít mnohem dříve, než si kdokoliv myslel. Vývojáři, respektive uživatelé s vývojářskou verzí systému Android s nástavbou od Xiaomi, se již dočkali aktualizace a nyní se má Android 6.0 hromadně šířit mezi uživatele.

Vše, co je zatím známo, je název verze, ten zní MRA58K. Aktualizace by se tedy měla šířit ještě tenhle týden a ti šťastnější z nás se mohou začít těšit. Na druhou stranu se však dočkáme MIUI v7 a příliš změn nečekejte. Spíše jde o funkce v novém Androidu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Petr Hošek

22. 1. 2016, 13:13
Android aplikace

Tak na Mi4 právě stahuji, jsem zvědav…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim