reklama

Traffic Rider – závodní oddechovka na motorkách pro Android a iOS

Traffic Rider – závodní oddechovka na motorkách pro Android a iOS
2016-01-29T09:55:54+02:00
• 29. 1. 2016
1

Jestliže neholdujete hrám, kde musíte dlouhé hodiny projíždět příběh, pak byste měli vyzkoušet tuto novinku.

unnamed (2)_result

Traffic Rider je poměrně nová hra, ale v žebříčku Google Play se již vyšplhala na první místo v sekci hry zdarma. Jedná se o zábavnou oddechovku, kde se stanete motorkářem. Vaším jediným cílem bude to, abyste splnili úkol a cestou nejlépe vůbec nenabourali. Jezdit budete po rovné cestě, avšak není to tak jednoduché. Vaše jízda bude totiž plná překážejících automobilů jedoucích oběma směry. Tato auta a dodávky navíc nemálo přejíždějí z pruhu do pruhu, takže se i vám může stát předjíždění osudným.

unnamed_result

unnamed (3)_result

 unnamed (1)_result

Traffic Rider má skvěle zpracovanou grafiku, kterou jsem osobně podle obrázků ani neočekával. Na levé straně obrazovky máte brzdu a na pravé zase plyn. Během postupného plnění úkolů budete muset nakupovat silnější motorky, protože výkon například skútru, se kterým budete začínat, se stane velmi brzy nedostatečným. Mezi nejsilnější stroje pak už patří sportovní motorky, jež jsou proti prvotinám bezkonkurenčně rychlejší.

Hra je dostupná pro operační systém Android a iOS. Stáhnout si ji můžete zdarma. Uvnitř se nachází in-app platby, které vám hru nijak neomezují a nakupovat je nepotřebujete.

logo-app Traffic Rider Soner Kara Zdarma ANDROID logo-app Traffic Rider Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Ivo Rundt

1. 2. 2016, 19:41
Android aplikace

Hru jsem před časem stáhl a mohu jen doporučit….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim