reklama

Lenovo chystá nový model K5 Note

Lenovo chystá nový model K5 Note
2016-01-16T08:40:58+01:00
• 16. 1. 2016

Po krátké odmlce opět dává o sobě vědět čínská certifikační databáze TENAA, která odhaluje připravovaný model od společnosti Lenovo. Stejně jako má našlápnuto Xiaomi nebo Meizu na místním trhu, tak ani Lenovo nechce doma zůstat pozadu v rozšiřování vlastních produktových řad. Telefon K4 Note se ještě nestihl ohřát u prodejců a jeho možný nástupce prozatím skrytý pod označením K52t38 začíná vystrkovat první růžky.

Lenovo K5 Note (1)

Chystaný K5 Note rozhodně půjde proti nejnovějšímu Redmi Note 3 od Xiaomi, neboť jeho designové zpracování, vnitřní výbava či umístění převážné většiny prvků mají téměř totožné. Čelo zabírá 5,5palcový displej s Full HD rozlišením a 8megapixelová kamerka určená na oblíbené selfie snímky. Uvnitř běží neupřesněný osmijádrový procesor (1,8 GHz) po boku 2GB operační paměti RAM a 16GB úložiště. Vyšší verze by měla přinést 32GB úložiště a 4GB paměť RAM.

U rozměrů konstrukce jsou udány hodnoty 152 x 75,7 x 8,49 mm. V zadní části zaujme místo 13megapixelový fotoaparát, duální přisvětlovací LED dioda a baterie o velikosti 3 500 mAh. Telefon může mít před konkurenci nahoru, pakliže podpora LTE sítí bude co nejširší a interní paměť rozšíříte paměťovou kartou. Každopádně až následující týdny ukážou, zda skutečně Lenovo tak brzy po posledním modelu oficiálně představí dalšího zástupce.

Lenovo K5 Note (2)

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim