Huawei brzy představí Honor Holly 2 Plus

Huawei brzy představí Honor Holly 2 Plus 2016-1-23

Na konec ledna si společnost Huawei připravila oficiální tiskovou konferenci k příležitosti uvedení nového telefonu. Podle posledních informací dojde k odhalení modelu s názvem Honor Holly 2 Plus, který by měl přijít po boku dlouho očekávaného Honoru 5x. První jmenovaný stihnul uniknout již na oficiálním snímku, avšak lepší bude si počkat na příští týden, kdy čínského výrobce upřesní všechny dnešní informace.

Honor-Holly-2-Plus

Přední panel zabere 5palcový IPS panel s HD rozlišením, jemuž bude plnit službu čtyřjádrový procesor (1,3 GHz) založený na 64bitové architektuře a 2GB operační paměť RAM. V základu si našlo místo 16GB úložiště rozšiřitelné paměťovou microSD kartou. Milovníci selfie snímků mohou využití 5megapixelovou kamerku, zatímco zadní část nabídne 13megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou.

O celkovou výdrž se tentokrát postará baterie s kapacitou 4 000 mAh. Mezi ostatní prvky výbavy můžeme zařadit podporu sítí 4. generace, funkci dual-SIM nebo softwarovou nadstavbu EMUI z vlastní dílny běžící pod neupřesněnou verzí systému Android. Prodejní cena není prozatím známá, nicméně vzhledem k absenci čtečky otisků prstů či obyčejné konstrukci z plastu, nelze očekávat žádnou vysokou laťku.

KategorieAndroidČlánky
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.