reklama

Google Dokumenty, Tabulky a Prezentace přichází s podporou jazyků čtených zprava a nových formátů souborů

Google Dokumenty, Tabulky a Prezentace přichází s podporou jazyků čtených zprava a nových formátů souborů
2016-01-31T09:11:25+01:00
• 30. 1. 2016

Google má mnoho aplikací, jež uživatelé využívají velmi často a mnohdy rádi – jsem jedním z nich. Nicméně čím je větší počet aplikací a narůstající počet telefonů s různými verzemi Androidu, tím je občas problém s aktualizacemi. Google se to snaží řešit a aplikace opravdu dostanou sem tam aktualizaci. Dnes se podíváme na novou verzi Dokumentů, Tabulek a Prezentací.

nexus2cee_Sort-and-filter nexus2cee_RTL

Do Dokumentů nyní můžete importovat TXT, RTF a HTML soubory. Exportovat pak můžete jako DOCX, RTF, PDF, TXT či HTML soubor. V Tabulkách je tedy podpora otevírání CSV či TSV, u exportu lze nyní využít souborů XLSX, PDF, HTML, CSV nebo TSV. Prezentace vám pak umožní ukládat jako PPTX, PDF nebo TXT.

Aplikace jsou též stále chytřejší a například Tabulky pro Android pak nabídnou formátování textu zprava doleva, pokud zjistí, že je to pro váš jazyk optimální, kupříkladu hebrejština. Po zapnutí aplikace se text správně naformátuje a vše je připraveno, čísla se třeba posunou na pravou stranu obrazovky.

Tabulky nově mají i podporu filtrů vytvořených ve webovém rozhraní, mimo jiné také můžete filtry přidávat či upravovat již vytvořené i na mobilním zařízení.

Jako obvykle pro vás máme i APK soubor, který se jistě mnohým bude hodit. Instalujete však na vlastní riziko. Google Dokumenty, Tabulky a Prezentace.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim