reklama

Microsoft uzavřel partnerství s Doculus – Dokumenty budou ještě lepší

Microsoft uzavřel partnerství s Doculus – Dokumenty budou ještě lepší
2016-01-29T11:30:39+01:00
• 29. 1. 2016

Mít dnes všechny dokumenty po ruce je téměř samozřejmostí, ovšem jejich zpracování na mobilních telefonech není ještě ideální. Toho si je vědom sám velký Microsoft, který nabízí svůj kancelářský balík na všechny platformy a pro zlepšení Office 365 nedávno uzavřel partnerství se společností Doculus, která se specializuje na převod dokumentů do čitelnější podoby.

screen322x572screen322x572 (1)

Podle Doculus není spokojeno s dokumenty na mobilních zařízeních celých 92 % uživatelů. Spolupráce umožní optimalizovat Office dokumenty primárně pro Doculus, čímž si Microsoft slibuje větší zájem ze strany uživatelů, kteří by mohli být díky intuitivnímu ovládání reálně spokojeni. Sám vedoucí divize Office 365, Rob Howard, se kladně vyjádřil na stránku Doculus, že se jedná o pravý nástroj pro práci s dokumenty, čímž trochu zazdil vlastní oficiální aplikace, nemyslíte?

logo-app Doculus - Mobile Reader for Sales Contracts Doculus, Inc. Zdarma iOS

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim