reklama

Backdrops – jednoduché tapety v líbivých barvách

Backdrops – jednoduché tapety v líbivých barvách
2016-01-11T15:13:31+01:00
• 12. 1. 2016

Každý den strávíme spoustu času pohledem na obrazovku telefonu. Proto se snažíme si telefony vylepšovat vzhledově. Jednou z možností je změna tapety.

Výstřižek

Aplikace Backdrops nabízí spoustu tapet, kterými můžete vylepšit vzhled obrazovky. Jedná se o tapety, které jsou vytvořeny sytými barvami. Uvnitř nalezneme jak klasické obrázky, tak i líbivé prolínající se tvary. To však není vše, vybrat si můžete i z různých témat, jako jsou například jednoduché hory, noční nebe s hvězdami, reálná fotografie mračen a spousta dalších.

unnamed (1)_result unnamed_result

Vybírat se dá jednoduše pomocí kategorií, pokud však chcete mít na své ploše nějakou tapetu, která je aktuálně nová či hodně oblíbená, pak lze procházet i v těchto kategoriích. Jestliže se vám v jeden okamžik zalíbí více obrázků, pak si je můžete ukládat a poté je jednoduše najít v kategorii „mé oblíbené“. Tapety jsou aktualizovány denně.

unnamed (3)_result unnamed (2)_result

Aplikaci si můžete stáhnout pro operační systém Android. Je ke stažení zdarma, ale uvnitř si můžete pomocí in-app platby zakoupit funkce PRO verze navíc.

logo-app Backdrops - Wallpapers Backdrops Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim