reklama

Accuweather prochází velkou aktualizací

Accuweather prochází velkou aktualizací
2016-01-09T15:40:40+02:00
• 9. 1. 2016
4

Populární počasí Accuweather má spousty fanoušků po celém světě, ale je populární i u nás. Autoři aplikace vydali aktualizaci, která přináší mnoho změn.

accuweather-update

Mezi největší novinky tohoto počasí lze zařadit zcela nový a přepracovaný vzhled. Ten je nyní konečně moderní a vytvořen plně dle pravidel Material designu. Dle slov autorů byla vylepšena celková rychlost a svižnost celé aplikace. Taktéž byly opraveny různé chyby, které uživatelé nahlásili.

Accuweather-Material-Design-update-1

Nový vzhled aplikace přináší přehlednější ovládaní a lépe organizované prvky. K lepší orientaci v uživatelském prostředí poslouží barevné rozlišení různých panelů. Pokud Accuweather používáte, pak byste měli aktualizaci obdržet v nejbližších dnech.

Accuweather-Material-Design-update-3

 

Accuweather je dostupná pro operační systém iOS a Android.

logo-app AccuWeather Accuweather.com Zdarma ANDROID logo-app AccuWeather Platinum (placená) Accuweather.com 2,99 US$ ANDROID logo-app AccuWeather: Weather for Life Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Martin Novotný

10. 1. 2016, 9:47

stale blbe a dlouho aktualizuje polohu,widget o nicem tomu taky moc neprida…… osobne treba nechapu proc na vestavene aplikaci od accuweather v tel. neni stejna aktualni teplota jako v tehle aplikaci….. :-D Kdyz to jde vlastne z jednoho serveru…..

Lucie Budínová

9. 1. 2016, 16:24

Tak design by ušel, Widget dobrý, ale co vůbec neupravili a co furt nejde je to že to vůbec neukazuje lokalizaci správně ani podle GPS. Ještě že mám aplikace ALADIN, tak skutečně ukazuje kde jsem.

Martin Novotný

10. 1. 2016, 9:48

Aladin je jeste vetsi zlo,ukazuje pocasi jak chce a ne podle toho jak zrovna je…. Zkuste wetteronline ;-)

Václav Hlava

9. 1. 2016, 15:44

Používal jsem dlouho.. Ale po této aktualizaci šla jednoduše pryč. Nejvíce mi chybí widgety, které jsem si mohl roztáhnout na celou obrazovku.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat