reklama

Copied – manažer kopírování pro iOS

Copied – manažer kopírování pro iOS
2015-12-22T19:48:56+01:00
• 23. 12. 2015

Díky chytrosti telefonů a tabletů můžeme využívat řady výhod. Jednou z takových je kopírování textů, obrázku apod. Pokud však chcete mít kopírování více pod kontrolou, můžete využít aplikaci jménem Copied.

icon128-2x

Copied vám dokáže pomoci s tím, když chcete mít své texty a kopírované obrázky neustále k dispozici. Aplikace je totiž dá se říci manažerem, protože vše, co zkopírujete, bude uloženo pro následné využití v aplikaci. Jedná se tak o způsob, jak lépe využívat této funkce a zbavit se otravného kopírování daných věcí a textů znovu. Vydařené je i prostředí aplikace, kde je vše hezky časově seřazeno. Všechny texty a obrázky jsou navíc cloudově synchronizovány a můžete je tak využívat i na svém Mac zařízení.

screen800x500 (1) screen800x500

Copied si můžete stáhnout zdarma, anebo si lze pořídit PRO verzi.

logo-app Copied Developer Zdarma iOS logo-app Copied Developer 183 Kč iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim