reklama

Blesková změna velikosti obrázku – Photo Resizer

Blesková změna velikosti obrázku – Photo Resizer
2015-12-21T15:45:51+02:00
• 21. 12. 2015
2

Dnešní telefony mají, dovolím si říci, velmi kvalitní fotoaparáty. Fotky dosahují velikostí několik MB, přičemž na TOP modelech, jako je LG G4, je to až 5 MB. Často chceme odesílat fotky, ale služby mají omezenou velikost pro odesílaný soubor, proto je nutné tyto obrázky zmenšit.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed_result

Díky Photo Resizer získáte možnost, jak velmi rychle a efektivně změnit velikost fotky nebo obrázku. Vše je velmi jednoduché a aplikaci oceníte i v případě, že se nacházíte někde se špatným a pomalým internetovým připojením. Fotky dokáží být zmenšeny na několik KB, záleží na vašem nastavení. Rozhodně se jedná o dobrého pomocníka, protože používání je velice snadné.

Fotky mohou být zmenšeny pomocí sdílení do aplikace Photo Resizer, anebo přímo uvnitř. Výsledná zmenšená fotka se bude nacházet v adresáři Photo Resizeru, která se zobrazuje i v galerii. Photo Resizer je ke stažení pro operační systém Android.

logo-app Photo Resizer Xllusion Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Lukáš Guhl

VIP 21. 12. 2015, 17:00
Android aplikace

Mě spíše vyhovuje photo resizer z článku

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim