reklama

Vybudujte si ráj plný spokojených Mimoňů

Vybudujte si ráj plný spokojených Mimoňů
2015-11-19T09:50:29+02:00
• 19. 11. 2015

Kdo by v dnešní době neznal velepopulární Mimoně. Jedná se o žluté postavičky, které moc rozumu nepobraly. Nyní jsme se dočkali další nové hry, kde již nebudete ovládat jednoho mimoně jako v arkádovce.

unnamed (4)_result

Nová hra přináší nový koncept, jedná se o postupné budování ráje pro Mimoně. Jedná se o ostrov, kde budete postupně budovat Mimoňský ráj pro život. Stavět můžete mnoho různých objektů, konkrétně například vířivky, odpočívadla, bazény a spousty dalších. Na některých atrakcích lze Mimoně ovládat jako jednotlivce.

unnamed_result unnamed (3)_result

Hra však není pouze o budování, ale dostane se i na plnění úkolů. Ty lze snadno rychle dokončit, aniž byste museli čekat, až uplyne odpočítávání k dokončení. Zrychlit stavby apod. lze pomocí in app měny, kterou si budete muset zakoupit pomocí svých reálných peněz. Postupem času se budou ve hře odemykat další budovy a předměty určené pro Mimoně.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Hra je dostupná pro operační systém Android a iOS zdarma.

logo-app Minions Paradise™ ELECTRONIC ARTS Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim