reklama

OriginálnĂ­ chytrĂ˝ nárámek od Xiaomi – Mi Band 1S sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek

OriginálnĂ­ chytrĂ˝ nárámek od Xiaomi – Mi Band 1S [sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek]
2015-11-12T15:11:57+02:00
• 12. 11. 2015

SpoleÄŤnost Xiaomi je jedna z nejrychleji rostoucĂ­ch asijskĂ˝ch spoleÄŤnostĂ­, kterĂ© jsou zaměřenĂ© pĹ™evážnÄ› na mobilnĂ­ odvÄ›tvĂ­. NynĂ­ se jejĂ­ chytrĂ˝ náramek doÄŤkává nástupce, kterĂ˝ byl odmÄ›nÄ›n novĂ˝mi funkcemi a komponentami – například mĹŻĹľeme zmĂ­nit moĹľnost měřenĂ­ tepu.

Xiaomi Mi Band 1S je však velmi oblíbený a u zákazníků se těší velkému zájmu. Avšak proč tomu tak je? Hlavní výhody pravděpodobně tkví v dostupnosti, výdrže baterie a nyní i ve funkci měření tepu. Do první z těchto výhod můžeme zahrnout cenu. Co se výdrže týká, náramek by měl vydržet až 30 dní bez nutnosti jej znovu nabít. V neposlední řadě zde máme nově i měření tepu, což je pro náramek, jehož funkcí je zaznamenávání sportovních aktivit, dosti podstatná novinka.

201511091840479979 – kopie

Pokud se však podíváme více na všechny dostupné funkce, zjistíme, že náramek funguje velmi dobře i při připojení s telefonem, konkrétně při odemykání, pokud jsou tedy obě zařízení v rozumné vzdálenosti. Dále zde máme hlídač spánkového rytmu, call reminder nebo tichý budík.

To vše je zabaleno do malého náramku na ruce, který je aktuálně v předprodeji v internetovém obchodu Gear Best. Zde najdeme Mi Band 1S se slevu za cenu 24,89 $, což je v přepočtu přibližně 627 Kč. Doprava je jako obvykle zdarma.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim