reklama

Živá tapeta vypadá jako DNA snímek Android

Živá tapeta vypadá jako DNA snímek [Android]
2015-10-25T07:00:02+01:00
• 25. 10. 2015
2

Protože tapet pro naše chytrá zařízení nebude nikdy dost, přinášíme další tip na jednu velmi povedenou.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

 Jedná se o živou tapetu, kde vám bude na obrazovce probíhat snímek DNA molekul. Tapeta vypadá velmi dobře už v základním nastavení, ale máte možnost si ji přizpůsobit k obrazu svému. Tapeta využívá 3D engine OpenGL, což dává obrazu kvalitní nádech. Při posunování domovské obrazovky do stran bude obraz DNA rolován.

unnamed (3)_result unnamed_result

Jestliže se vám tapeta zalíbí, pak si můžete koupit premium verzi, která vám dovolí více možností nastavení. K těm patří výběr barvy celé scény, navíc si můžete nastavit to, aby se barva měnila v závislosti na procentech baterie. Dalším nastavením jsou různé filtry včetně filmového zrnění atd.

Za živou tapetu zaplatíte příjemných 28 Kč, anebo si můžete vyzkoušet verzi zdarma, která má však omezení, jež jsou uvedena výše.

logo-app Double Helix Live Wallpaper Cypher Cove 28,82 Kč ANDROID logo-app DoubleHelix LiveWallpaper Free Cypher Cove Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Ahoj, jak tapetu nastavím, aby se měnila podle procent baterie? Díky

Jozef Novak

25. 10. 2015, 9:15
Android aplikace

Dík Lukáši, tvoje tipy jsou ⭐⭐⭐⭐⭐

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim