reklama

Vyzkoušejte SwiftKey 6 BETA s mnoha novinkami Android, iOS

Vyzkoušejte SwiftKey 6 BETA s mnoha novinkami [Android, iOS]
2015-10-28T13:45:28+01:00
• 28. 10. 2015

Klávesnice SwiftKey patří k těm nejlepším, jaké si můžete do svého telefonu vůbec nainstalovat. Nyní jsme se dočkali BETA verze s číslovkou 6.

sk6-feature-v2-1

Nová BETA přináší hned několik změn, kterých si všimnou všichni uživatelé. První zásadní změnou je kompletní změna designu. Aplikace je nyní nově zcela v Material designu dle pravidel nastavených Googlem. Mělo by být zrychleno načítání smajlíků, jež bylo na pomalejších telefonech mírně opožděné. Taktéž bylo vylepšeno posouvání mezi smajlíky, které se již neseká. V klávesnici přibyly nové jazykové slovníky. Velkou novinkou je však predikce dvou slov naráz. Prozatím nejsou dostupné žádné další informace o novinkách.

sk6-feature-v5-1-2-350x400

Klávesnici SwiftKey BETA si můžete stáhnout z obchodu Google Play zdarma.

logo-app SwiftKey Beta SwiftKey Zdarma ANDROID logo-app SwiftKey Keyboard Zdarma iOS logo-app SwiftKey Keyboard SwiftKey Zdarma ANDROID

Zdroj: blog.swiftkey.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim