reklama

Vyzkoušejte nové RPG – Eternity Warriors 4 Android, iOS

Vyzkoušejte nové RPG – Eternity Warriors 4 [Android, iOS]
2015-10-16T10:30:55+01:00
• 16. 10. 2015
1

Po předešlých dílech slavné hry Eternity Warriors přichází další díl s číslovkou 4.

Eternity Warriors patří k proslulým RPG akcím, kdy bojujete za svého hrdinu. Tato hra vám umožní stávat se lepším hráčem díky různým vylepšením a také kvůli zbroji a brnění, jež lze vylepšovat. V novém díle došlo dle slov vývojářů na grafické vylepšení efektů a prostředí celkově. Samozřejmě se nejlepším stát nemůžete hned, protože k vylepšením potřebujete mít určitý level.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Během hry plníte úrovně, ale zahrát si můžete i proti ostatním hráčům, což je známé také jako PVP. Co se však nezměnilo, je výběr ze 3 kategorií specializace vašeho hrdiny. Na výběr je Mage, Warrior a Assasin. Být lepším hráčem znamená i získávání předmětů za úkoly apod.

unnamed (3)_result unnamed_result

Hra je dostupná pro operační systémy Android a iOS. Ke stažení je zdarma, bohužel jsme znovu opět vystaveni nepřebernému množství in-app plateb.

logo-app ETERNITY WARRIORS 4 Glu Zdarma ANDROID logo-app Eternity Warriors 4 Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Tomas Dorda

17. 10. 2015, 0:22
Android aplikace

Je možné tam hrát napříč platformou?
Zkoušeli jsme hrát na Samsungu a Applu a neměli jsme v nabídce stejné servery.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim