reklama

Sdílejte vlastní selfie jako animaci iOS, Android

Sdílejte vlastní selfie jako animaci [iOS, Android]
2015-10-28T08:00:25+01:00
• 28. 10. 2015

V předchozích dnech jsme se dočkali na Instagramu podpory krátkých videí, jež připomínají animaci. Jestliže si však chcete vytvářet animované fotky jen sami pro sebe a nechcete je sdílet na Instagramu, pak zajisté využijete novou aplikaci.

unnamed_result unnamed (3)_result

PHHHOTO vám v jednoduchosti dokáže vytvářet animované fotografie, aniž byste je museli s kýmkoliv sdílet. Aplikaci stačí zapnout a podržet tlačítko ve spodní části displeje, během toho dojde ke snímání z fotoaparátu. Poté se vám snímky spojí a výsledkem bude pohybující se GIF. Pokud se však chcete svou fotografií pochlubit, v aplikaci můžete GIF přímo sdílet. Zobrazovat můžete i fotky dalších uživatelů, přičemž je lze okomentovat a hodnotit. Pro každou novou fotografii můžete využít některý z filtrů, jež aplikace podporuje. Pokud bude vaše fotografie velmi oblíbená, pak se dostanete do sekce k těm nejlepším.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Aplikace je ke stažení pro Android a iOS zdarma.

logo-app PHHHOTO PHHHOTO INC. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim