Vyhlášení soutěže o bluetooth LED reproduktor [aktualizováno]

Vyhlášení soutěže o bluetooth LED reproduktor [aktualizováno] 2015-10-11

Aktualizováno 11. 10.

Po dlouhém rozhodování, kdo má získat stylový bluetooth LED reproduktor Ovevo Z1 Fantasy Pro, jsme došli k závěru. Vítězem se stává Kuba Slíva se svým komentářem:

Legenda praví, že na počátku bylo slovo. S globálním názorem, že to slovo bylo u Boha, a to slovo byl Bůh, se ovšem zcela neztotožňuji. Já věřím, že to slovo zůstalo nevyřčeno, a ačkoli jeho existenci není možné vědecky prokázat, zůstalo v éteru a bezcílně bloudí v podvědomí nás všech.

Ty osoby, které jej dokázaly uzřít a pochopit, se staly lepšími. Krása onoho slova se skrývá v tom, že každému zní jinak. Král Leonidas slyšel „Sparta“, proto za ni v boji padnul. Johannes Gutenberg v něm slyšel právě to „Slovo“, a tak se ho rozhodl vytisknout. Isaacu Newtonovi znělo jako „Jablko“, Stevu Jobsovi zase jako „Apple“, Zeman slyšel „Becherovka“ a většina babiček „Hlad“, tak se všichni řídili tím, co jim tento niterní hlas napověděl.

Po desítkách hodin meditace a nespočtu probděných nocí jsem i já došel prozření a konečně v dáli něco uslyšel. Znělo to jako malé pípající kuřátko v rozlehlé jeskyni plné krápníků. Načež mi došlo, že to jen k sousedům couvá bagr. Když jsem se ovšem znovu silně zahloubal a byl jsem vyvržen až na samý břeh svého nejhlubšího podvědomí, přišlo to. Samotný hlas vesmíru. Zněl jako Morgan Freeman.

Pověděl mi jediné slovo: „Klíč“. Byl jsem zmatený. Ucházelo mi, co se skrývá za tímto nejasným poselstvím. Následovalo temné období mého života. Probděné noci. Úzkost. Bezcílné cesty po světě. Marné hledání pravdy. Zoufalství. Strach… Až do dnes. Když jsem zahlédl tento článek, uvědomil jsem si, co jsem měl celou tu dobu přímo před očima. A bylo to tak prosté! Stačí pouze sledovat naprosto zřejmé asociace! Klíč. No co následuje? Zámek…hrad…věž…výška…trojúhelník…pravítko…právo…trest…vězení…cela…mříž…pilník…nehet…dehet…asfalt…silnice…díry…musíme to opravit :( …zpoždění…MHD…revizoři…nervy…žena…muž…král…králík…rozmnožování…reprodukce…reproduktor! Ano! Reproduktor! Nechápu, že jsem na to nepřišel dřív. A zrovna se o jeden skvělý koná soutěž! Páni redaktoři, zamyslete se. Tohle všechno přece nemůže být náhoda… ;)

My mu tímto gratulujeme a pro vás ostatní máme příslib, že jsou v plánu další soutěže s naší aplikací.

Dotekománie.cz (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Michal Mroček Cena: ZDARMA

Původní článek 6. 10.

Od čínské společnosti Ovevo jsme dostali na otestování bluetooth reproduktor Ovevo Z1 Fantasy Pro. Jelikož výrobce jej nechtěl vrátit (finančně by se to nevyplatilo), rozhodli jsme se, že jej pošleme mezi naše čtenáře.

ovevo

Ovevo Z1 Fantasy Pro je multifunkční zařízení, které nabízí poměrně kvalitní reprodukci zvuku, funkci hands-free a také se dá použít jako LED svítilna, u které si nastavíte nepřeberné množství barev skrze mobilní aplikaci.

2015-10-05 15.39.13 2015-10-05 15.39.09 2015-10-05 15.39.03

Pokud se vám toto příslušenství zalíbilo, můžete si zasoutěžit o testovaný model. Tentokrát jsme nastavili pravidla velmi jednoduše. Stačí si stáhnout naši aplikaci pro Android, přihlásit se v ní a skrze aplikaci napsat komentář, proč byste měli získat Ovevo Z1 Fantasy Pro (komentáře z webu budou ignorovány). Následně 10. 10. 2015 oslovíme jednoho výherce, který získá testovaný model Ovevo Z1 Fantasy Pro.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Pořadatelem soutěže je Dotekománie.cz
  2. Soutěž se koná v termínu 6. 10. 2015 – 9. 10. 2015 (23:59)
  3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenské republiky.
  4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří okomentují soutěžní článek skrze aplikaci Dotekománie pro Android.
  5. Výherce s nejlepší odpovědí vyberou odpovědné osoby z Dotekomanie.cz. Výherce následně bude kontaktován.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.
  7. Účastník soutěže tímto poskytuje Dotekománii souhlas, aby jeho osobní údaje byly použity pro interní potřeby v souladu s českým právním řádem. Pouze v rámci soutěže.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

P. MilliKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

11. 10. 2015, 23:20:02
reply

Zkopiruj text a vyhraj. Čím delší, tím lepší. Je tu mnohem více lepších komentářů. Jinak jsem zaskočen, jak je tu všeobecně málo komentářů k různým článkům. A asi se nedivím, když redaktoři na nic nereagují! Potom tu musí být soutěž, aby tu nějaky koment vůbec byl.

David Pilař

12. 10. 2015, 16:37:07
reply

Dovolím si nesouhlasit s tvrzením, že redaktoři na nic nereagují. Pokud se pod mým článkem objeví komentář s dotazem nebo čímkoliv jiným, odpovídám na něj.. Neříkám, že to tak dělají všichni, ale jen jsem vás chtěl informovat o tom, že nejsou všichni stejní :)

Daniel JiráskoKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

9. 10. 2015, 22:46:29
reply

Nejlepší reproduktor na světě, a ty barvy jsou super!!! :D

karel abecedaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

9. 10. 2015, 21:27:45
reply

Proč bych měl vyhrát zrovna já? Na tuto otázku mám zcela jednoduchou odpověď:Měl bych vyhrát protože příští neděli neboli 18.10 odjíždím se školou na týden do Anglie. Reproduktor bych určitě využil na dlouhé 17 hodinové jízdy v autobuse ,jelikož mám pouze velké reproduktory s kterýma se teda moc tahat nechci a už nemají moc kvalitní zvuk tak bych ho určitě využil,dále bych ho použil na to že pustím rodině u které budu spát nějakou českou hitovku a tím pádem bych nemusel mít strach z toho že reproduktor bude chrčet apod. Kdybych zcela náhodou vyhrál tak vám klidně zašlu fotografii jak držím reproduktor v ruce např. u Big Benu abyste mi věřili že jsem si tohle všechno nevymyslel. Prozatím hezký den a děkuji za to že se mohu zúčastnit.

Nikola VeseláKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

9. 10. 2015, 20:57:51
reply

Chtěla bych ho vyhrát, protože bych si sním vyhrála a také protože i když jsem holka tak mě tyhle hračičky baví :-P

Karel PlotickyKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

9. 10. 2015, 20:36:26
reply

Chtěl bych ho vyhrát, protože rád při učení se ze zápisů využívám barvy pro lepší zapamatování si učiva, a toto by bylo velice příjemné oživení času stráveného přípravou do školy :)

Jakub AndělKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

9. 10. 2015, 18:43:50
reply

Proc? Mam zeleny pokoj a zelenou lampicku, timto bych to sladil :)

Drahomír DoležalKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

9. 10. 2015, 18:39:41
reply

Barevný reprák, moc bych si přál
dal bych ho k posteli, tam by mi hrál
barvy si nastavit v mobilní ,,apce“
na dobrou noc svítil by sladce…. ????

Marek ŠtěrbaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

9. 10. 2015, 15:14:53
reply

Měl jsem žertovný nápad, jak napíšu, žo ho dám psovi při procházce na obojek a on bude hrát všema barvama, k tomu všema písničkama a taky hovory během procházek zimními večery vyřizovat… Ale jestli to tu chce někdo pro děti, cítil bych se s historkou o svítícím ridgebackovi jako debil.
Zvlášť když stačí zajíc nebo kočka a bluetooth spojení je v háji. I se psem…

deniss hooperKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

9. 10. 2015, 11:33:37
reply

Už mám skoro všechny podobné repráčky a tento je poslední do sbírky a nejde sehnat. Tak třeba budu mít štěstí. Ahoj. ???? ????

Hedvika PoršováKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

9. 10. 2015, 7:39:59
reply

Repracek bych užila k příjemnému relaxujt s hudbou a světlíčky doma ve vaně či v postýlce… A hodil by se i na cesty pro poslech hudby, hlavně bych využila při vyjížďkách na koni…

Tom Melicharek (CreeperSide)Komentář vložen skrze mobilní aplikaci

8. 10. 2015, 23:05:51
reply

Chtě bych ho proto, aby jsem si mohl pouštět hudbu po celém pokoji. Je super to měnění barev hlavně na Androidu. Taky dobré na osvětlení. Je super vyhrát věc od mé oblíbené firmy. Ano, Dotekománie je super. V každém případě mám rád moderní technologie a bylo by super ho vyhrát. Navíc bezdrátově. Nemám rád kabely. To asi každý. Velmi dobrý design a nápad. Takový nápad bych neměl. Myslím že i kamarádům se bude líbit. Ani mi nevadí že jde o testovací model. Spíš je to využití super. Nevědel jsem že něco takového se vymyslí. Moc bych ho chtěl. Výbroný reproduktor. Navíc by to bylo super na hraní her. Krásně by se to vyjímalo u mě v pokoji.

Michal MeineltKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

8. 10. 2015, 19:47:53
reply

Tento reproduktor bych chtěl, protože rád poslouchám hudbu s kamarády a obyčejný telefonní reproduktor prostě nestačí. Většina kamarádů ho ani neslyší. Toto je reproduktor, ten zvýší hlasitost a všichni si budou moct užívat zvuk naplno Taky nikomu nebude překážet, protože je bezdrátový. A co víc? On dokonce svítí. S tím oslním všechny kamarády.

Jaroslav BelžíkKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

8. 10. 2015, 19:43:44
reply

No není krásnej ????

Michal NavratilKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

8. 10. 2015, 18:24:41
reply

Zrovna zarizuji masazni salon a tento doplnek dokaze prijemne navodit atmosferu, nejen ze poskytne kvalitni zvuk, ale v pripade volby dobre relaxacni hudby se prostor zmeni diky barvam vychazejicim z reproduktoru v nezapomenutelny zazitek.. :)

Petr NykodýmKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

8. 10. 2015, 10:24:43
reply

Jesnoduše řečeno rád poslouchám hudbu a pokud je jen malá možnost poslouchat ji o něco málo kvalitněji než doposud, byla by škoda toho nevyužít. Jo a ještě mě včera praskla žárovka v lampičce, takže by se určitě hodilo i led osvětlení.

divocakKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

8. 10. 2015, 9:28:24
reply

Tato soutež je výborný nápad! Reproduktor bych chtěl vyhrát, protože si myslím, že je to skvělý doplněk pro cestování a určitě bych jej používal téměř denně.

Milena Čermáková

8. 10. 2015, 3:10:50
reply

Skvělá výhra, brala bych ji. Dostal by ji ode mne vnuk. Rád poslouchá hudbu a barevná by se mu líbila.

Kristýna Fryšarová

7. 10. 2015, 21:25:41
reply

Já bych tento reproduktor chtěla , protože miluju hudbu a ráda jí poslouchám co nejkvalitněji. A díky tomuto reproduktoru, bych si jí mohla pořádně vychutnat.

Pavel “NaTuRaL” MoravecKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

7. 10. 2015, 20:30:05
reply

tohle nechci, protože to chce každý

Karel ČapkaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

7. 10. 2015, 18:03:31
reply

Mit takovy reprak, tak bych frajeril pred holkami a mohl bys si delat male party doma po tme s kamosi, kdyz to meni svetla. :)

Jiří PleskotKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

7. 10. 2015, 18:00:40
reply

Chtěl bych vyhrát tento reproduktor protože by se skvěle vyjímal v mém pokoji, a taky protože by něco konečně dokázalo prozvučit celý dům, a taky mi přijde skvělý to měnění barev.

Martin SoukupKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

7. 10. 2015, 17:31:53
reply

Chtěl bych ho vyhrát, protože do teď žiji jen ve světě bílých a žlutých světel ☺????

Zdene BKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

7. 10. 2015, 11:44:28
reply

Chtěl bych jej pro svého syna jako dárek. Neustále poslouchá pohádky na mem tabletu a kdyby se mu ještě při tom měnily byrvy při usínání, byl by radostí bez sebe. Pro jiné, komentující… nevymýšlím si a kdo ma děti jistě zná.

Zuzka DolezalováKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

7. 10. 2015, 10:17:41
reply

Miluju barvy a tohle by byl úžasnej doplněk do bytu,který je navíc i užitečný. Konecne by me bavilo u poslouchání hudby i žehlit :-)

Lukáš KicaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

7. 10. 2015, 10:07:15
reply

Mam rad hudbu a neznašam keď chrči reprak na mobile :D

Lukáš KrupilKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

7. 10. 2015, 8:14:05
reply

Protože tento reproduktor by nám krásně zapadl do nového bytu a jelikož jsem z auta zvyklý poslouchat hudbu přes bluetooth, bylo by pro mne velice příjemné přijít domů a bez doteku čehokoli zapnout svou oblíbenou muziku, vzhledem k bezdrátové myši a klávesnici od pc, by začla pravá neDOTEKOMÁNIE.

Jiří DymáčekKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

7. 10. 2015, 4:30:20
reply

cool n sexy

Oldrich CadaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 23:25:19
reply

Jaképak copak, chci ho!!!! Chci chci a chci ! A hotovo!

Václav EderKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 23:25:07
reply

Protože už jsem měl vaší aplikaci nainstalovanou, dokonce i tu předchozí :)

Ondřej “Stiglar” HotovecKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 22:08:35
reply

Proč ne, vyhrát cokoli velice vždy trošku usnadní život. ;-)

Miroslav DrahotůskýKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 21:56:17
reply

Chci ho vyhrat, protoze nechci aby ho meli ti ostatni. :-)

Václav SvobodaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 21:55:00
reply

Co to vidím v appce dotykáče,
opět pěkná soutěž mi tu skáče.
Kvalitní čínský reproduktor nabízíte,
co krásně bliká a hází všemi barvami,
je to jak když k tanci vybízíte, když zrovna hrajou tamtamy.
Nezbývá než čekat, jestli se na mě usměje štěstí,
samozřejmě bych byl moc rád a Vám držím ve výběru pěsti.

P.S. Básnické střevo jste ve mě probudili, až se dám divím, co všechno jste ve mě vytvořili :-D :-)

Ivo Skricka

6. 10. 2015, 21:16:25
reply

Chtěl bych ho vyhrát protože jsem nikdy nic nevyhrál 😊
Každopádně dotekomanii velký palec nahoru za informace a novinky.

Jaroslav VrabelKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 21:02:18
reply

Pravděpodobně ho nezískám, ale rád bych něco takového vyzkoušel. Pár věcí z Číny vlastním a zatím dobrá zkušenost. Každopádně bych ho využil jako doplněk ložnice pro hudbu a intim osvětlení. Ale šest hodin to nebude. :-)

Zdenek LicekKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 20:10:18
reply

Dalo by se s ním skvěle strašit manželka ????????????

Adam GruňKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 20:00:41
reply

Protože nesnáším když je hudba potichu, k tomu ještě nekvalitní. Taky často chodíme na akce ke se přesně takový přenosný reproduktor bude hodit, ještě k tomu podsvícený.

Jaroslav LoskotKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 19:58:42
reply

V červené je skutečně sexy a krásně by dopnil naší ložnici… :-)

Petr VaněkKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 19:51:04
reply

Protože Vás čtu už od doby, co jste působili jako blog na mobilmanii a Vaše články mě pořád baví ;)

Damien CoreKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 19:50:51
reply

Proč bych ho chtěl? Protože chci vidět svět v jiných barvách.

Kuba SlívaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 18:52:49
reply

Legenda praví, že na počátku bylo slovo. S globálním názorem, že to slovo bylo u Boha, a to slovo byl Bůh, se ovšem zcela neztotožňuji. Já věřím, že to slovo zůstalo nevyřčeno, a ačkoli jeho existenci není možné vědecky prokázat, zůstalo v éteru a bezcílně bloudí v podvědomí nás všech.
Ty osoby, které jej dokázaly uzřít a pochopit, se staly lepšími. Krása onoho slova se skrývá v tom, že každému zní jinak. Král Leonidas slyšel „Sparta“, proto za ni v boji padnul. Johannes Gutenberg v něm slyšel právě to „Slovo“, a tak se ho rozhodl vytisknout. Isaacu Newtonovi znělo jako „Jablko“, Stevu Jobsovi zase jako „Apple“, Zeman slyšel „Becherovka“ a většina babiček „Hlad“, tak se všichni řídili tím, co jim tento niterní hlas napověděl.
Po desítkách hodin meditace a nespočtu probděných nocí jsem i já došel prozření a konečně v dáli něco uslyšel. Znělo to jako malé pípající kuřátko v rozlehlé jeskyni plné krápníků. Načež mi došlo, že to jen k sousedům couvá bagr. Když jsem se ovšem znovu silně zahloubal a byl jsem vyvržen až na samý břeh svého nejhlubšího podvědomí, přišlo to. Samotný hlas vesmíru. Zněl jako Morgan Freeman.
Pověděl mi jediné slovo: „Klíč“. Byl jsem zmatený. Ucházelo mi, co se skrývá za tímto nejasným poselstvím. Následovalo temné období mého života. Probděné noci. Úzkost. Bezcílné cesty po světě. Marné hledání pravdy. Zoufalství. Strach… Až do dnes. Když jsem zahlédl tento článek, uvědomil jsem si, co jsem měl celou tu dobu přímo před očima. A bylo to tak prosté! Stačí pouze sledovat naprosto zřejmé asociace! Klíč. No co následuje? Zámek…hrad…věž…výška…trojúhelník…pravítko…právo…trest…vězení…cela…mříž…pilník…nehet…dehet…asfalt…silnice…díry…musíme to opravit :( …zpoždění…MHD…revizoři…nervy…žena…muž…král…králík…rozmnožování…reprodukce…reproduktor! Ano! Reproduktor! Nechápu, že jsem na to nepřišel dřív. A zrovna se o jeden skvělý koná soutěž! Páni redaktoři, zamyslete se. Tohle všechno přece nemůže být náhoda… ;)

Brais RiordanKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 18:44:58
reply

Koho zaujíma nejaký reproduktor, mne sa vypálila žiarovka v izbe a potrebujem lampu :)

Vladimír OndrejovičKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 18:38:33
reply

Proč bych ho měl vyhrát zrovna já? No zkrátka asi proto že ho nechci a nevím co bych s ním dělal. A další zbytečná věc se vždycky hodí. Za výhru samozřejmě předem děkuji.

Peter TlučhořKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 18:38:26
reply

Sedím ve vlaku, cestou z práce, přemýšlím nad uplynulým dnem, večerní kávou a času s rodinou, když mi volá má 10ti letá dcera: „Tati, tati, víš jak čtem tu Dotekománii! Mají tam soutěž o krásný repráček! Napiš jim tam, že bych si ho přála, že bych si v pokojíku krásně svítila, mohla bych poslouchat písničky abych tě nerušila při práci nebo bychom si mohli všichni povídat s babkou a dědou, bo to jde s ním víš, on má i mikrofon a uslyšíme je všichni. je uplne krásný, svítí jako barevný měsíček v těch pohádkách o vílách, jak mi vždycky čteš před spaním. Víš tati? Napíšeš jim tam, jak moc bych si ho přála? Protože oni asi nevědí ti pánové, že je čtu.“ …. „Samozřejmě, srdíčko :-) ode dneška uz to vědět budou.“

Dominik PrůchaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 18:20:29
reply

pěkně

Ben Szántó (NEO_CZ)Komentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 18:02:11
reply

Chtěl bych ho víc než všichni ostatní tady :) ps. protože je super :D

Ľubomír SkirkaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 17:29:41
reply

Chcelo by to na Spotify ????

Lukáš ForstKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 17:19:48
reply

Mohl bych se chlubit svým přátelům, že mám konečně hodně zajímavý gaget, kterej dokáže dát kou*e každé pořádné párty!

Filip KonvičnýKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 16:59:17
reply

Protože opice, která nejí banán, není opice a astronaut, který nemá skafandr není astronaut. => Chci poslouchat barevně

Miloš Karel ŠvarcKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 16:54:30
reply

byl by perfektní při večerním koupání ve vaně a dalších relaxačních aktivitách které mám tak rád. Představte si příjemnou hudbu s decentním osvětlenín od Ovevo Z1 Fantasy Pro

Vlastimil ŠporíkKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 16:50:08
reply

já ho chci proto, protože sem Prajzak a co je doma to se počítá :-)

Tomáš KořínekKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 16:40:26
reply

já bych tenhle repráček moc chtěl protože jsem nic podobného neviděl tahle kombinace se mi hrozně líbí a člověk by měl zkoušet „nové“ technologie :) děkuji

Jana Křížová BernáškováKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 16:35:30
reply

prosím Vás, když to vyhraju já, tak mi moc pomůžete, protože manžel si může ráno svítit světýlkem a nebude mě konečně rušit

Martin GráfKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 16:27:05
reply

Moc bych si přál tento repráček, jelikož jsem velký fanda do elektroniky a tudíž čtu i dotekomanii kde se dozvím všechny zajímavé informace ze současné doby, tak by se moc mi hodil, protože doposud nemám žádný přenosný reproduktor a přece jenom zpříjemnit si čtení elektro novinek krásnou hudbou z repráčku než z mobilu by byla krása. Moc vás podporuji a přeji Vám ať se pořád daří dotekomanii udržovat na perfektní ( designové i obsahové ) úrovni ☺

Pavel KřížKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 16:15:59
reply

já ze dvou důvodů, ráno bych konečně při vstávání nerušil manželku, protože bych si svítil decentně led světýlkem a samozřejmě proto, že mám rád dotekomanie.cz :-)

David Lacina (Galenasdir)Komentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 16:04:06
reply

takovouto vychytávku ještě nemám a vůbec Bluetooth repracek nemám a mému Sony by slušel a moc

hankie hankKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 15:58:19
reply

mam vsetko uz len tento gadget mi chyba ku stastiu :-)

Kamil KarovičKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 15:55:10
reply

Zařízení vypadá dost zajímavě, rozhodně by se na mém stole neztratilo.

Petr HamplKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 15:39:33
reply

Mám tříletého syna Danečka a tomu by se moc líbil ,jak barevně svítí a ještě bych na něj mohl mluvit. Dik moc

Antonin PechekKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 15:36:57
reply

Mohl jsem napsat, proc bych mel vyhrat tento repracek zrovna ja, ve versich, ale ja rekl ‚ne‘. Urcite je bezva, ale to nezjistim, pokud bych ho nevyhral a nemel moznost ho otestovat na vlastni bluetooth.

Johny HonkongKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 15:34:40
reply

Because i can :-)

Roman KašparKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 15:26:59
reply

Protože je boží, jako vy a moc ho chci!!! Jo a navíc mi dosluhuje můj starej repráček, po létě toho má docela dost. Nejsem postižený ani vážně nemocný (naštěstí), to by byla lež, ale můžu vás ujistit, že v případě mé výhry udělá radost mnoha lidem, jelikož nikdy neposlouchám sám, ale vždy celá partička a dlouhé letní večery nám zpříjemní i krásným osvětlením! ;-) Mějte se krásně a ať se daří. Váš věrný čtenář a přispěvatel Roman.

woji naceste (cz)Komentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 15:18:14
reply

protoze proto, je bozi ☺

Mirek ŠerýKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 15:11:56
reply

Chtěl bych hlavně pomoct mému ubohému BT repráčku, který je doma docela sám a poslední dobou hodně truchlí… Parťák krajan by mu dozajista spravil náladu, navíc je to takový fešák.. ;-)

Milan SenftKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 15:01:12
reply

Nemám možnost poslouchat hudbu v zaměstnání a takhle by to fakt bylo super

Monika MrvkováKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 14:47:46
reply

Můj bráška, má Williamsuv syndrom, miluje hudbu, snad polovinu času denně tráví ja youtube :) a ještě svítí, tak by se mu moc líbil

Daniel ŠenkKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 14:45:00
reply

Easy Bussines

Tomáš “Gismocz” PodolskýKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 14:22:53
reply

Protože postavení planet a hvězd říká, že bych ho měl mít, tak je nechci zklamat :-)

Václav KerlesKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 14:20:36
reply

Protože si ho nemůžu dovolit koupit ale zatraceně se mi líbí :)

Petr Benkovský (hitmanhunt)Komentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 14:16:47
reply

Protože jako nabité pódium září
a můj telefon jako krev fanynky se vaří…
Chci mu dopřát chladný modrý odstín,
když už teda nevíte, co s tím :)

Vojtěch HořánekKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 14:15:28
reply

Protože jsem milovník hudby a nepřítel kabelů, takže bych bluetooth reproduktor určitě uvítal. A ty barvy.. to by si pokoj pěkně rozsvítil!????

Tomáš ValiguraKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 14:15:02
reply

Mám rád Dotekománii a aplikaci Dotekománie miluji ještě o něco více, než její starší sestru. Recenze, které jsou tu o dvě třídy výše než u konkurence čtu celý den a k tomu poslouchám skvělý rock. Reproduktor si přeji hlavně proto, že mi pomůže poslouchat rockovou muziku i v práci a já budu o to víc naladěn na skvělou práci redaktorů Dotekománie. PS: Jako jediní si zasloužíte nějakou tu kačku ;-). Ať jde práce od ruky, aspoň jako doposud. S pozdravem Tom :-).

JAN JANKOKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 14:10:57
reply

Preco by som mal vyhrat? Konecne by sa na mna mohlo usmiat stastie. Bolo by to prvikrat.

bandy bandaskaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 14:10:35
reply

protože nemám doma žádný bluetooth reproduktor a mám na nočním stolku volné místo :-D a nová lampička by se mi taky hodila :-D

Markus HaluskaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 14:03:11
reply

rad pocuvam hudbu a tento reproduktor sa mi hrozne paci…..sledujem vase clanky cez aplikaciu uz nijaky ten cas a odvadzate dobru pracu ;)

Jan BukačKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:44:34
reply

protože pořád poslouchám písničky a 2.1 repráky je nepraktický pořád tahat sebou žejo….

Michal KrajčiKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:43:30
reply

Ja s malým synom (2r.) tancujeme takmer každý večer a často si hudbu púšťame cez mobil… Môcť tak mať zvuk kvalitnejší a hlasnejší by bolo úplne super…

Jakub HricovKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:40:29
reply

Zajímavý kousek žádný reproduktor ještě ve sbírce nemám a bylo by fajn nějaký mít. :)

Honza HodanKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:36:38
reply

Nápadité a hezké a MUSÍM ho vyhrát já ;) &) a mimochodem chtělo by to pořádný článek o xpossed framawork a ne jen o modulech ;)

Martin Sloup (Arcao)Komentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:29:54
reply

Protože je prostě boží. :)

Kuba FrydexKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:23:09
reply

Hrál bych s ním tchýni na nervy !

Karel KorytakKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:16:04
reply

Odstřihli mi plyn i elektřinu, tak snad se s trochou té barevné muziky, zahřeju :)

P. MilliKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:14:58
reply

Hudbu z mobilu chci přes reproduktor hrát, ale nevidím k tomu žádný drát. Jsem člověk naivní, vždyť žiji v době mobilní. Připojit reprák s mobilem je hráčka , jeden dotyk a z reproduktoru se line vypalovačka.

Vítězslav RauchKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:11:34
reply

Protože miluji všechny tyhle hračky, jsem prostě velkej kluk, který si furt s něčím novým musí hrát… :-) Děkuji za soutěž…

Caddy RBKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:07:24
reply

Kdybych dal toto dceři, budou jí oči svítit více než ten reprák :) Přesně to potřebuje, hudbu z mobilu pouští často a malé světýlko na usínání (ovládané z mobilu…to by byla nadšená) by jí také bodlo…

Vojtěch PospíchalKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:06:28
reply

Rád bych tento reproduktor získal, protože jsem váš věrný čtenář a to se prostě počítá ???? Mimochodem, děkuji za pěknou soutěž.

Filip MacekKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

6. 10. 2015, 13:06:17
reply

Abych mohl při sledování Na Dotek z telefonu mít lepší zvuk než z integrovaného reproduktoru a tím pádem by mohli i ostatní v mém okolí slyšet o novinkách a zajímavostech