reklama

Project Valley – Samsung odhaluje trhy, kde bude novinka dostupná

Project Valley – Samsung odhaluje trhy, kde bude novinka dostupná
2015-10-30T09:30:19+01:00
• 30. 10. 2015

O skládacích telefonech se moc nemluví, i když už jsme mohli vidět útržky například u Nokie, LG a konečně i u společnosti Samsung. Ten už před měsícem poodhalil některé skutečnosti a další novinky, ohledně nového modelu s kódovým označením „Project Valley“, se objevují pomalu.

Ukázka od 46 minuty

Nové informace odhalují nejen trhy, kde by se novinka mohla začít prodávat, ale i její údajné představení, které se má plánovat na začátek roku (leden) 2016. Podle zdrojů se Project Valley měl začít následně prodávat ve Velké Británii, Německu, Itálii, severských zemích, Francii, Polsku a samozřejmě v domovině společnosti, Jižní Koreji.

Screenshot_77

Bylo také zjištěno, že zařízení bude označeno číslem SM-G929F. Kupodivu se očividně uživatelé ve Spojených státech amerických jen tak novinky nedočkají, stejně jako my či sousedé na Slovensku. Samozřejmě nelze vyloučit, že nerozšíří své obzory i do jiných zemí, ale na kompletní informace si ještě chvilku budeme muset počkat.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim