reklama

Zahrajte si nostalgickou hru jménem vlak

Zahrajte si nostalgickou hru jménem vlak
2015-09-17T09:25:50+01:00
• 17. 9. 2015
3

Pokud nepatříte mezi uživatele, které lze označit za teenagery, pak si jistě vzpomínáte na doby, kdy byly hry na mnohem horší grafické úrovni. Tato doba však přinesla skvělé nápady v hratelnosti, jež se využívají dodnes. Jednou z takových je i hra jménem Vlak.

unnamed_result

Pokud vám jméno Vlak něco říká, pak se není čemu divit, jedná se o legendární hru, která si své místo našla i na mobilních zařízeních. Původním autorem je Miroslav Němeček a světlo světa spatřila již v roce 1993! Ve hře se stanete vlakem, kterým je nutné posbírat všechny předměty a dojet úspěšně do cíle. To se může zdát jako velmi jednoduchá záležitost, musím vás však zklamat, při sběru předmětů narůstá počet vašich vagónů a velmi často se stane, že si cestu do cíle přehradíte a již nebudete mít možnost vyhrát.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Celkem je ve hře 50 levelů a musím podotknout, že onen poslední vám dá hodně zabrat. Ovládání je jednoduché, pomocí tahů prstem na obrazovce vlak rozjedete a následně už postačí jednoduché klepnutí do levé nebo pravé strany obrazovky pro otočení.

unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Plná verze hry Vlak vás vyjde na 23 Kč. Dostupná je pro operační systém Android.

logo-app Vlak MixedApps.cz Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Libor Zapletal

17. 9. 2015, 11:59

Hru Vlak jsme vydali také pro iOS. Pokud by to šlo doplnit do článku, tak by to bylo super. Odkaz: https://itunes.apple.com/app/id1012310252

Tomi Hujčák

17. 9. 2015, 11:32
Android aplikace

neni to tak nejak snake?

Honza Kopecký

17. 9. 2015, 23:20
Android aplikace

To snad nemůžeš ani myslet vážně! Tohle je vlak! Legenda!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim