reklama

Skype pro Android dostane kompletní redesign ve verzi 6.0

Skype pro Android dostane kompletní redesign ve verzi 6.0
2015-09-03T18:54:44+01:00
• 3. 9. 2015

Pokud jste jeden ze zapřísáhlejších uživatelů aplikace Skype, jistě jste si prošli všechny podoby této komunikační služby, z nichž některé nebyly veřejností úplně kladně přijaty. Nyní jsme se v nové aktualizaci dočkali nového vzhledu, podívejte se tedy níže, jak vypadá nový Skype v liniích a struktuře Material designu.

nexus2cee_skype-for-android

Jak si můžete všimnout, aplikace Skype pro Android nyní vypadá vskutku úžasně. Sám jsem na ní mnohdy nadával a utrousil i nehezké slovíčko. Konečně se vývojáři probudili ze zimního spánku a zjistili, že předělat design není tak těžké, jak si snad zprvu mohli myslet.

Po grafické stránce mohou být uživatelé spokojení, nicméně co zbytek? Aktualizace se týká i funkčních prvků, hledání prošlo změnou, což zajistí uživateli pohodlnější a lepší zobrazení hledaných osob. Samozřejmě také počet nepřečtených zpráv je nyní zobrazen o mnoho lépe.

logo-app Skype Skype Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim