reklama

Exkluzivní sleva 10 % na produkty Xiaomi

Exkluzivní sleva 10 % na produkty Xiaomi
2015-08-15T08:16:21+01:00
• 14. 8. 2015

Ve spolupráci s internetovým obchodem XiaomiMobile.cz jsme si připravili další exkluzivní slevu na produkty značky Xiaomi. Tentokrát sleva činí 10 % při zadání specifického promo kódu.

Promo kód bude zveřejněn v komunitě Android (CZ/SK) na sociální síti Google+ v pátek 14. 8. 2015. Samotná sleva, respektive promo kód bude platit právě 14. 8. od 0.00 do 23.59.

Promo kód na tuto akci najdete v komunitě Android (CZ/SK)

Xiaomi 10 400mAh Powerbank

Originální Xiaomi Powerbank v čistém designovém provedení s kapacitou 10 400 mAh je se svou hmotností pouhých 250g a rozměry 90,5 x 77 milimetrů profi příručním zdrojem energie pro váš smartphone, nebo tablet. Kapacita baterie stačí s přehledem na 3 – 4 plná nabití telefonu.

Odkaz do obchodu

b3215f3bbef199a10ee118fa7f60792f

Xiaomi Mi Band

Unikátní náramek Xiaomi Mi Band dokáže nejen monitorovat množství pohybu, kvalitu vašeho spánku, nebo vás v určenou dobu budit. Ve spolupráci s telefonem upozorní i na volání a zprávy s možností nastavení konkrétního upozornění na každého volajícího. Velmi sympatickou funkcí je pak možnost automatického odemykání telefonu při přiblížení náramku. Díky skutečně velké výdrži baterie pak náramek nemusíte dobíjet po celý měsíc.

Odkaz do obchodu

miband

Xiaomi sluchátka Piston 3

Nadstandardní in-ear sluchátka, s polootevřenou konstrukcí se vyznačují velmi kvalitním prostorovým zvukem a maximální citlivostí 93dB. Vyrovnaný zvuk v celé škále kmitočtů tak bude vyhovovat při poslechu klasiky i elektronické hudby. Ergonomické tvarování padne velmi pohodlně do ucha a kevlarem opletený přívodní kabel zaručuje dlouhou trvanlivost a odrušení při kontaktu kabelu s oblečením.

Odkaz do obchodu

Xiaomi-Piston-3

Xiaomi Yi akční kamera

Objektiv se zorným úhlem 155°, a až 60 snímků za sekundu při full-HD rozlišení dělá z akční kamery Xiaomi Yi ideální sportovní kamerku. Pro efekty time stretchingu můžete využít frekvenci až 240 snímků za sekundu. Kamera spolupracuje s telefonem prostřednictvím speciální aplikace. Kompaktní rozměry a spodní závit pak umožňují variabilní použití na držáku na kole, helmě či na stativu nebo selfie tyči.

Odkaz do obchodu

Xiaomi_Yi_sports_kamera

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim