reklama

Samsung Galaxy S6 Mini – reálný únik snímků a specifikací?

Samsung Galaxy S6 Mini – reálný únik snímků a specifikací?
2015-07-30T07:30:55+02:00
• 30. 7. 2015

Každý rok Samsung představuje vlajkovou loď a následně v průběhu roku zavádí odnože. Ať už se jedná o Neo dual-SIM variantu nebo verzi Mini. Galaxy S6 Active je již venku a nyní se oči obrací na nově uniklé fotografie a specifikace modelu S6 Mini.

Galaxy-S6-Mini-3 Galaxy-S6-Mini-2 Galaxy-S6-Mini-1

Snímky výše přiložené mají reprezentovat nový model Galaxy S6 mini. Z nich také vyplývá, že návrh designu je shodný s Galaxy S6, a to dovětek „Mini“ bude v podstatě jen lehké snížení specifikací a ceny. Verze Mini by tedy mohla být také vyrobena z kovu a skla. Pokud jde o vnitřnosti samotné, neexistují žádné přesné informace, ale odhady mluví o šestijádrovém procesoru Snapdragon 808, 2 GB operační paměti, 4,6 nebo 4,7palcový displeji s rozlišením HD a 15MPx fotoaparátem.

Jestliže Samsung skutečně oznámí Galaxy Note 5 a Galaxy S6 Edge Plus 12. či 13. srpna, možná bude Galaxy S6 Mini předveden až na IFA 2015 v Berlíně. Nadále budeme sledovat scénu a informovat vás, jakmile budeme vědět víc. Avšak ještě existuje šance, že Samsung bude chtít ohromit už v polovině srpna a představí toho mnohem více.

Zdroj: pocketnow.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat