reklama

Messenger bez nutnosti Facebook účtu aktualizováno

Messenger bez nutnosti Facebook účtu [aktualizováno]
2015-07-17T00:35:36+01:00
• 17. 7. 2015
3

Aktualizováno 17. 7.

Teprve minulý měsíc Facebook vypustil novinku týkající se komunikační služby Messenger, která byla omezena na několik zemí. Dnes dochází ke změně a už i v ČR nepotřebujete Facebook účet, abyste mohli používat aplikaci Messenger. Stačí vám k tomu jen telefonní číslo.

2015-07-16 22.35.25 2015-07-16 22.35.29

Původní článek 24. 6.

Na poli komunikačních nástrojů panuje již delší dobu válka, v které se různé společnosti přetahují o uživatele a snaží se jim nabídnout nejlepší způsob dorozumívání. Mezi nejrozšířenější nástroje patří zajisté Messenger od Facebooku.

Abyste Messenger mohli využívat, museli jste mít Facebook účet, avšak nyní dochází k jedné změně, byť omezeně. Facebook si zřejmě pohrává s možností využívat Messenger bez účtu na sociální síti. Uživatelům postačí jen mobilní telefonní číslo pro přihlášení.

Facebook-Messenger

Tato novinka v sobě skrývá jedno omezení – takový účet se nesynchronizuje, tudíž nemůžete například pokračovat v konverzaci na počítači či jiném zařízení. V současnosti je tato funkce dostupná jen v Kanadě, USA, Peru a Venezuele. Budeme si muset počkat, jestli se Facebook rozhodne rozšířit nový způsob využívaní komunikačního nástroje.

Zdroje: droid-life.com, thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Michal Pelc

17. 7. 2015, 9:00

Nemám rád FB a jakýkoliv jeho produkt. Lidi pak diky němu melou strašný nesmysli.
FB už ma tolik informaci, že je v podstatě schopný si uživatele pro reklamu identifikovat i bez loginu. Nepotřebuje nutně, aby jste se logovali.

Honza Koliba

25. 6. 2015, 8:10

Výborný tah! FB účet nechci, ale chci mít možnost komunikace s lidmi, kteří ho mají…

Ladislav Polický

17. 7. 2015, 8:57

Nenapadlo tě založit si někde mail, s ním si založit FB účet, nic tam o sobě nevyplnit a používat jen Messenger? Ne, ty jim radši dáš své číslo a zbytek vykecas v konverzacich. Ty jsi hlavička.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim