reklama

Ding Dong – jednoduchá hra pro zkrácení volných chvilek

Ding Dong – jednoduchá hra pro zkrácení volných chvilek
2015-07-16T14:11:08+02:00
• 16. 7. 2015

Osobně nepatřím k fanouškům, které baví zdlouhavé hry s příběhem, ale raději dávám přednost takovým, jimiž si mohu zkrátit čas například v krátké cestě MHD. Jednou z takových her je i Ding Dong.

unnamed (3)_result

O co ve hře Ding Dong jde? Vaším úkolem je vystřelovat kouli z jedné strany na druhou. Při zapnutí první úrovně se vám na displeji zobrazí dva obdélníky, přičemž jsou umístěny přesně naproti sobě. Kouli musíte vystřelovat tak, aby vždy dorazila na druhou stranu, takto získáváte body.

unnamed_result unnamed (4)_result

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Aby to nebylo tak jednoduché, během vystřelování budete muset dávat pozor na překážky, jež se přelévají ze stran. Pokud se vám podaří některou z překážek trefit, pak vaše hra končí se skóre, jaké jste získali, než došlo ke střetu. Hra je na první pohled velmi jednoduchá, ale její hratelnost každému nenáročnému hráči vše vynahradí.

Ding Dong je ke stažení zdarma, dostupná je pouze pro operační systém Android.

logo-app App Name Nickervision Studios Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim