reklama

S aplikací od Primalexu budete mít vymalováno raz dva

S aplikací od Primalexu budete mít vymalováno raz dva
2015-06-28T13:50:52+01:00
• 28. 6. 2015

Stavíte dům? Renovujete bydlení? S aplikací od Primalexu si změříte stěny, vyberete barvu, kterou máte nejraději, a trefíte k nejbližšímu prodejci. Ušetří vám spoustu času a bude vás to bavit.

primalex_app_1 primalex_app_2 primalex_app_3

Prostor pro nápad

Jako jedna z prvních českých značek nabízí Primalex mobilní aplikaci, která zákazníkům zjednodušuje výběr a nákup malířských nátěrů a dalších příbuzných produktů. Šetří čas při výběru barvy i hledání prodejního místa. A navíc nabízí pár originálních vychytávek.

Měříte zdi od oka?

Neotřelá a zajímavá je funkce měření plochy. Žádná věda, i díky srozumitelnému návodu – změřit stěny je stejně jednoduché jako focení. Aplikace umí hodnoty sčítat, takže se projdete jednou bytem a hned víte, kolik barvy budete na jeho celé vymalovaní potřebovat.

“Víš, jakou barvu mají ty letní šaty? Tak nějakou takovou…”

Z nekonečných vzorníků barev málem přecházejí oči, kdo si má z tolika možností vybrat. Inspirujte se světem kolem sebe. Až vás kdekoli cvrnkne ta pravá barva do nosu, identifikátor barevných odstínů vám okamžitě ukáže, pod jakým kódem koupíte správně tónovaný Primalex. Volbu si můžete uložit nebo zvětšit, a pak v klidu rozmyslet.

Všechny produkty pěkně přehledně

Samozřejmě nechybí katalog produktů, nejen pro interiérové nátěry, ale i fasádní barvy a omítky, penetrace a barvy na kov a dřevo. Žádné zbytečné zdržování, pěkně přehledně všechny důležité informace a parametry.

Dovede vás až do nejbližší prodejny

A když už víte, kolik a čeho máte koupit, pak to asi nechcete mít daleko. Aplikace vám podle vaší polohy ukáže nejbližšího prodejce Primalexu a jediným kliknutím vás tam dovede pomocí vaší navigace.

primalex_app_4 primalex_app_5

Aplikace Primalex je barevná a intuitivní, rychle se v ní vyznáte. Ušetří vám spoustu času s hledáním informací, a tak máte víc prostoru pro své nápady. A navíc je zdarma. Tak si ji taky stáhněte.

logo-app PRIMALEX DaMi development s.r.o. Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim