reklama

Oppo se chystá vstoupit na trh s chytrými hodinkami

Oppo se chystá vstoupit na trh s chytrými hodinkami
2015-03-10T11:30:36+02:00
• 10. 3. 2015
2

Rok 2015 nám v oblasti tzv. „nositelných“ zařízení nabídne řadu nových produktů. Výrazně tomu pomohou Apple Watch. A samozřejmě přibude i řada výrobců, kteří nabídnou svá řešení s operačním systémem Android Wear. Podle posledních informací by měla své chytré hodinky představit i čínská společnost Oppo.

6f44fda3gw1epzg09jbxnj21kw0w018u

Řadu potenciálních zájemců o chytré hodinky odradila především žalostná výdrž na jedno nabití. To je ostatně problém i na trhu s chytrými telefony. A jelikož žádný výrobce doposud nenabídl způsob, jak tento problém vyřešit, začali výrobci zkracovat dobu nabíjení. Ostatně i to je jedna z předností nově představených top modelů od Samsungu. A podle dostupných informací by to měla také být jedna z hlavních předností chytrých hodinek od Oppo.

Hodinky by mělo být možné nabít za pouhých 5 minut. Zatím se pouze jedná o první střípky informací, podle kterých nelze vůbec nic usuzovat. V případě, že se ale tyto informace potvrdí, Oppo získá významnou konkurenční výhodu oproti chytrým hodinkám jiných výrobců. Ostatně již v minulosti se Oppo postaralo o vylepšení dobíjecích technologií. Při představení Oppo Find 7 byla zároveň představena i technologie VOOC.

vooc

Datum představení chytrých hodinek zatím není známo. Údajně bychom se mohli dočkat při představení Oppo Find 9.

Zdroje: gizchina.com, ubergizmo.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

PepaPotopa

10. 3. 2015, 12:28

Takže powerbanku do kapsy s sebou a máme vystaráno :-)

Honza Kopecký

10. 3. 2015, 15:38

Protože to takhle dává smysl :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim