reklama

Google aktualizoval svou aplikaci Device Assist

Google aktualizoval svou aplikaci Device Assist
2015-03-13T07:15:44+02:00
• 13. 3. 2015

Pro mnoho nových uživatelů může být Android společně se zařízením, na kterém běží, něčím, s čím se musí sžít. Je zde mnoho prvků a funkcí, které zůstávají utajeny mnohým uživatelům i po delší dobu. Pro tyto problémy Google vytvořil aplikace Device Assist, jež má za úkol, většinou novým uživatelům, pomoci při orientaci s novým zařízením a operačním systémem.

gda2 n2aKWZaHh63RH4QjNm_S9datVJEYnlV6RcP2umlPjQCannwOYx8Tu8Rgr2a0cUjTKXY h900 rw  480×854 DAx6y8DCIEB5x_88AUB7ZmK 3p8hvPfhbGnXAS YhwyqusG5gO NulhjSkWd8Xc_Px0 h900 rw  480×854

Po delší době, kdy aplikace v Obchodu Play ležela doslova ladem, se ji rozhodl Google aktualizovat a přizpůsobit novým standardům. Novinky se netýkají jen nového vzhledu, ale i oprav starých funkcí či vylepšení stávajících. Například se dočkáme lepší podpory skrze aplikaci nebo zlepšení algoritmu na zobrazování nápověd pro uživatele – tzn., že se vám hlášky zobrazí jednou nebo ve správných situacích.

V nové verzi 1.1 se toho změnilo poměrně dost, ačkoliv možnost mít aplikaci jen na Androidu 5.0 a vyšším není moc dobré řešení. Další, ale už dobrou zprávou je, že celý koncept aplikace byl trochu pozměněn a nyní už rady a připomenutí – například k včasnému připojení zařízení k napájecímu adaptéru – jsou také vylepšeny. To mnohé uživatele potěší.

Pro ty, kteří nechtějí čekat, až Google aktualizuje aplikaci i pro jejich zařízení, zde máme odkaz na mirror.

logo-app Asistent zařízení Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim