reklama

Xiaomi chce přetáhnout lidi z iPhonů

Xiaomi chce přetáhnout lidi z iPhonů
2015-01-26T07:10:50+02:00
• 26. 1. 2015
3

Jeden z nejznámějších výrobců poslední doby známý také jako čínský Apple hodlá v letošním roce pokračovat ve směru, aby se skutečně stal největším výrobcem chytrých telefonů na světě. Společnost Xiaomi už v loňském roce ztrojnásobila dodávku svých zařízení na mobilní trh a nedávno představený model Mi Note Pro může být jejich dalším velkým tahounem. Přitom specifikace nemají být jediným lákadlem k tomu, aby uživatelé přecházeli od konkurenčního Applu.

Apple-vs-Xiaomi

Velmi nadstandardní výbava v čele s 5,7palcovým displejem (1 440 x 2 560 pixelů), osmijádrovým procesorem Snapdragon 810 (64-bit) nebo 4GB operační pamětí RAM zahrnuje ještě dva rozdílené sloty na SIM kartu, kde samozřejmě nechybí slot pro velikost nano. Ten představuje první krok k jednoduššímu přechodu z iPhonu. V druhém kroku je teprve v přípravách speciální aplikace pro Apple App Store, která bude sloužit k synchronizaci kontaktů a následnému přesunu do zařízení od Xiaomi.

Jako poslední krok se údajně chystá spuštění programu na odkup iPhonů v jakémkoliv stavu. Ti uživatelé, kteří jej využijí, následně získají Mi Note Pro zcela zdarma. Tento plán sice vypadá nadějně, ale bohužel nelze ihned očekávat mezinárodní dostupnost. V první fázi můžeme tedy alespoň odhadovat zaměření na trhy v Asii, Indii či USA, kam Xiaomi oficiálně dodává své produkty.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Je to tak xiaomi nejlepsi telefony i system

Po zkušenostech s telefony Xiaomi to všem uživatelům iPhonů vřele doporučuji. Jablko už nikdy více.

Martin Bušek

26. 1. 2015, 11:23

To uz je 1. dubna?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat