reklama

Xiaomi Arch – novinka se zakřiveným displejem? spekulace

Xiaomi Arch – novinka se zakřiveným displejem? [spekulace]
2014-12-28T12:35:10+02:00
• 28. 12. 2014
1

Společnosti Samsung a LG již představily smartphony se zakřivenými displeji. U LG najdeme zatím jeden model G Flex, který by se měl dočkat svého následníka již začátkem následujícího roku. Naproti tomu Samsung má na svém kontě již dva modely. Prvním byl Galaxy Round a druhým je Galaxy Note Edge. Další společností, která by mohla uvést na trh atypické zařízení, je zřejmě Xiaomi.

Spekulace hovoří o modelu Arch, který by se měl s největší pravděpodobností podobat zmíněnému smartphonu Galaxy Note Edge. V tomto případě by se mělo Xiaomi pustit do většího pokusu. Spekulovaný model Xiaomi Arch by měl nabídnout dvojitě zakřivený displej na obou stranách. Tímto by si výrobce mohl uzmout prvenství v této kategorii zařízení, jelikož se o něco podobného ještě nepokusil žádný výrobce.

xiaomi-arch-curved-screen

Samozřejmě zůstává otázka, jak moc se dá těmto spekulacím věřit. Navíc taková konstrukce displeje by dala za vznik otázce, jak dobře se bude Xiaomi Arch ovládat.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

mobilesman

29. 12. 2014, 10:01

No nevím, na jedné straně nevadí ale nejsem si jistý použitelností na obou stranách. Ještě taky záleží na velikosti zařízení

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim