reklama

Xiaomi Arch – novinka se zakřiveným displejem? spekulace

Xiaomi Arch – novinka se zakřiveným displejem? [spekulace]
2014-12-28T12:35:10+02:00
• 28. 12. 2014
1

Společnosti Samsung a LG již představily smartphony se zakřivenými displeji. U LG najdeme zatím jeden model G Flex, který by se měl dočkat svého následníka již začátkem následujícího roku. Naproti tomu Samsung má na svém kontě již dva modely. Prvním byl Galaxy Round a druhým je Galaxy Note Edge. Další společností, která by mohla uvést na trh atypické zařízení, je zřejmě Xiaomi.

Spekulace hovoří o modelu Arch, který by se měl s největší pravděpodobností podobat zmíněnému smartphonu Galaxy Note Edge. V tomto případě by se mělo Xiaomi pustit do většího pokusu. Spekulovaný model Xiaomi Arch by měl nabídnout dvojitě zakřivený displej na obou stranách. Tímto by si výrobce mohl uzmout prvenství v této kategorii zařízení, jelikož se o něco podobného ještě nepokusil žádný výrobce.

xiaomi-arch-curved-screen

Samozřejmě zůstává otázka, jak moc se dá těmto spekulacím věřit. Navíc taková konstrukce displeje by dala za vznik otázce, jak dobře se bude Xiaomi Arch ovládat.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

No nevím, na jedné straně nevadí ale nejsem si jistý použitelností na obou stranách. Ještě taky záleží na velikosti zařízení

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim