reklama

Versus – srovnávač všeho

Versus – srovnávač všeho
2014-12-22T11:45:04+02:00
• 22. 12. 2014

Jistě znáte to nepřehledné vyhledávání specifikací o elektronických zařízeních. Samé reklamy, recenze ostatních, ale než se vším proberete až k čistým specifikacím, už i ztratíte zájem je vědět. Specifikace a neovlivněná fakta jsou nejlepším pomocníkem při výběru jakéhokoliv zařízení. A s aplikací zcela zdarma a bez reklam vám to půjde úplně nejlépe.Screenshot_2014-12-18-20-59-08

Aplikace Versus je vyvinuta po vzoru svého rodiče, webové stránky Versus.com. Vše je v aplikaci, tak i na webu situováno velice přehledně. Do okének zadáte názvy porovnávaných zařízení, tapnete Go a ve dvou sloupcích naleznete parametry, pod kterými je i popisek vypovídající, proč je daná specifikace lepší a kolikrát, než u opačného modelu. Mezi sloupci je vidět i náhled porovnávaných věcí. Pro někoho by mohl být potíž anglický jazyk.

Screenshot_2014-12-18-21-00-30

Doteď jsem mluvil jen o elektronických zařízeních, ale porovnávat můžete například chytré hodinky, procesory, grafické karty, pračky, SSD karty i města. Specifikace mohou být přidávány a hodnoceny uživateli. Tím se pravdivost informací zvyšuje.

logo-app Versus Versus.com Zdarma ANDROID

 

reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim