reklama

Pro Nvidia Shield tablet je dostupná aktualizace Androidu 5.0.1

Pro Nvidia Shield tablet je dostupná aktualizace Androidu 5.0.1
2014-12-25T09:52:23+01:00
• 24. 12. 2014

Jeden z nejlepších tabletů současnosti Nvidia Shield tablet je svými autory ze společnosti Nvidia pečlivě aktualizován, přičemž jsme se dočkali jedné z dalších. V minulé aktualizaci došlo k upgradu staré verze Androidu 4.4 KitKat a Android 5.0 na něm nebyl příliš použitelný, jelikož se vše sekalo.

Výstřižek

Nvidia přichází s aktualizací 5.0.1, která opravuje zásadní chyby, jež by měly dodat zařízení nový svižný nádech. V prvé řadě byly opraveny chyby, jež nahlásili samotní uživatelé, další novinkou, kterou rozhodně poznáte, je upravené vypínací menu, kde přibylo nebo se spíše vrátila tlačítka pro restartování atd. Fotoaparát byl taktéž vylepšen o několik funkcí navíc jako např. efekty pro video a fotky. Dále přibyla podpora OpenGL 4.5 a v neposlední řadě došlo ke zlepšení rychlosti a práce s pamětí.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim