reklama

5 aplikací ze storu – Výběr nejnovějších titulů pro Android

5 aplikací ze storu – Výběr nejnovějších titulů pro Android
2014-12-31T15:43:59+02:00
• 31. 12. 2014

Shift

Shift je další z mnoha aplikací pro úpravu fotografií. Umožňuje změny, které většinou umí i ostatní aplikace. Avšak Shift nabízí něco navíc, čímž je vytváření vlastních filtrů, které fotku různě barevně upraví.

 unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Shift Pixite LLC Zdarma ANDROID

Wally+

Wally+ je aplikace, která vám pomůže s perfektním přehledem o vašich financích. Aplikace má skvěle vyladěný vzhled a působí velmi příjemným dojmem, funkce jsou taktéž propracované.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Wally+ Wally Global ltd. Zdarma ANDROID

Civilization Revolution 2

Civilization Revolution 2 je úplnou novinkou pro Android. Všem hráčům, kteří hru vyzkouší, nabídne dlouhé hodiny zábavy, při které budete muset zapojit hlavu a používat nejrůznější taktiky proti soupeři.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Civilization Revolution 2 2K Games, Inc. 7,99 US$ ANDROID

WeMail

WeMail je nová aplikace zaměřená na emaily. Snaží se odlišit od ostatních tím, že emailové konverzace slučuje tak, že vše vypadá, jako byste měli otevřený chat.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app WeMail Kale Interactive, Inc Zdarma ANDROID

Z Launcher Beta

Z Launcher je nová aplikace z dílny slavné společnosti Nokia. Tento launcher využívá jednoduchosti a svým uživatelům nabídne možnost využívat své zařízení rychleji, jelikož se launcher postupně „učí“, jaké aplikace používáte.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Z Launcher Beta Nokia Apps LLC Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim