reklama

Czechitas budou na Smart Meetupu v Brně, již toto úterý od 18:00 v JIC-INTECH

Czechitas budou na Smart Meetupu v Brně, již toto úterý od 18:00 v JIC-INTECH
2014-12-01T14:29:01+02:00
• 28. 11. 2014

Smart Meetup je setkání všech fanoušků mobilních zařízení a hlavně wearebles, které se čím dál více mezi námi objevují. Budete si moci osahat Google Glass, Moto 360, Dive, Pebble nebo iPhone 6 na dalším Smart Meetupu v Brně. Dozvíte se více o vývoji pro nové Apple Watch nebo se seznámíte s děvčaty z Czechitas.

smart

Brněnská společnost Mautilus, která vyvíjí aplikace pro chytré telefony, tablety, chytré televize a wearables, pořádá další Smart Meetup. Koná se 2. prosince v prostorách Jihomoravského inovačního centra INTECH, U Vodárny 2a v Brně. Na tomto večerním setkání si budou moci návštěvníci poslechnout dvě zajímavé přednášky.

První z nich je od Czechity Vandy Cabanové, která vám řekne více o projektu Czechitas více a ukáže, že i děvčata umí dělat IT. Druhá přednáška bude našeho kolegy Michaela Rumla, který vám představí nové SDK pro Apple Watch a představí vám budoucí vývoj pro toto zařízení.

V následující části tohoto setkání si budou moci účastníci vyzkoušet různé “Smart Hračky”, jako jsou Google Glass, Pebble, Dive, Xbox 360 a mnohé další , jako třeba iPhone 6 (Uvidíme, jestli se dá ohnout). Velkou zajímavostí budou i hodinky od společnosti Motorola MOTO 360.

Součástí akce bude i pivko a občerstvení zdarma a pokec nejen s vývojáři firmy Mautilus, ale i s lidmi z Google Developer Group, Czechitas a dalších společností z Jihomoravského centra. Všichni jste na akci vítáni.

Více info najdete na webu www.smartmeetup.cz nebo na facebook.com/smartmeetupcz

Nebo se přímo registrujte na akci na FB facebook.com/events/744461915645631/

Nebo na srazy.info srazy.info/smartmeetup/4987

Těšíme se na vás,
Mautilus

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim