reklama

Nové iPady přijdou pravděpodobně 16. října

Nové iPady přijdou pravděpodobně 16. října
2014-10-05T08:00:25+02:00
• 5. 10. 2014

Datum konání další keynote Apple, kde budou představeny nové iPady a další novinky, bylo předpokládáno na 21. října. Nyní jsme se ale dočkali nových informací z věrohodného zdroje, který uvádí jako datum konání keynote 16. října. To je již za necelé dva týdny. Mimo nových iPadů se dočkáme možná i dalších novinek.

 ipadminiS_1 ipadminiS_3

Datum keynote je vzhledem k loňskému roku, kdy se keynote s iPady konala 15. září, velmi pravděpodobné. Apple tím také dodrží roční cyklus obměny. Zcela jistě se dočkáme velkého iPadu Air 2. generace, který pravděpodobně převezme senzor otisků prstů TouchID a zlatou barevnou variantu od iPhonů. Na obrázcích výše můžeme vidět rendery z loňského roku, naznačující možnou podobu. Menší kolega iPad mini 3 dostane pravděpodobně stejné vylepšení. Obměny se nejspíše dočká i hardware, kde se předpokládá použití nového procesoru Apple A8.

Apple na této keynote možná představí i novou Apple TV a nové počítače iMac s Retina displeji. Dočkáme se také vydání finální verze Mac OS X Yosemite. Jak to již u Applu bývá, potvrzení data konání keynote se dozvíme až týden před jejím uskutečnění.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat