reklama

Sony unikl 6,1palcový mobil v GFXBench

Sony unikl 6,1palcový mobil v GFXBench
2014-08-17T13:20:03+02:00
• 17. 8. 2014

Po kratší odmlce o sobě dává opět vědět grafický benchmark GFXBench, který byl poctěn návštěvou neznámého zařízení od společnosti Sony. Databáze nabízí první specifikace připravovaného zařízení, jehož rozměry jej zařadí mezi takzvané phablety. Japonský výrobce pravděpodobně hodlá přerušit nastavený trend, kdy telefony z vyšší třídy mají podstatně větší displej oproti těm z nižší kategorie.

Sony-logo-wallpaper

Model nesoucí kódové označení D2203 disponuje 6,1palcovým displejem. Jeho samotné rozlišení 480 x 854 pixelů doslova bije na poplach. To by znamenalo hustotu pixelů pouhých 160 PPI. Dále přední stránku ještě doplňuje VGA kamerka. Hardwarová část zahrnuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 taktovaný na frekvenci 1,2 GHz, grafický čip Adreno 305 nebo 1GB operační paměť RAM. Na úložiště bude možné uložit 4 GB dat.

Další rozšíření zajišťuje slot na paměťovou microSD kartu. Fotografie pořídíte 5megapixelovým fotoaparátem s přisvětlovací LED diodou. Testovaný prototyp v základu běžel na platformě Android ve verzi 4.4.2 KitKat. Ostatní výbava počítá s podporou funkce Bluetooth, GPS, NFC a samozřejmě s WiFi připojením. Nakonec nezbývá nic jiného než vyčkávat zbývající specifikace včetně prvních snímků, které by výše zmíněné skutečnosti potvrdily.

 Sony-D2203-specs Sony-D2203-specs (1)

Zdroj: xperiablog.net

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim