reklama

Konečně! Spotify můžete poslouchat zdarma už i na Windows Phone

Konečně! Spotify můžete poslouchat zdarma už i na Windows Phone
2014-08-26T17:25:17+02:00
• 26. 8. 2014

spotify

Milovníci hudby a zároveň uživatelé Windows Phone se mohou začít radovat. Po 8 měsících a 14 dnech po Androidu a iOS se podpory bezplatného streamování dočkalo také Spotify pro mobilní platformu od Microsoftu.

Stejně tak jako v případě Instagramu, Foursquare či jiných populárních aplikací, i Spotify upřednostňuje vývoj pro konkurenční platformy od Googlu a Applu. Pravděpodobně za to může malý podíl Windows Phone na trhu, aktuálně jej totiž používá pouze 2,7 % uživatelů chytrých telefonů. Jak ale píše Spotify na svém blogu, na uživatele mobilních oken nezapomnělo a s dnešním dnem přináší aktualizaci také do Windows Phone Storu.

Posluchači bez Premium účtu si nyní stejně jako na Androidu a iOS mohou pouštět náhodně generované seznamy písní podle svého oblíbeného žánru, a to včetně reklam. Neplatící uživatelé si rovněž od dnešního dne mohou listovat různými playlisty, což si ještě včera mohli dovolit pouze uživatelé platící. Na zcela zásadní funkci se přitom ale zapomnělo, záložku „Moje hudba“ byste stále hledali marně. Tak se snad dočkáme za dalších 8 měsíců…

[winphone]spotify/10f2995d-1f82-4203-b7fa-46ddbd07a6e6[/winphone]

Za zapůjčení telefonu NOKIA Lumia 925 pro účely testování aplikací děkujeme internetovému obchodu Alza.cz, ve kterém si můžete vybrat z široké nabídky telefonů s operačním systémem Windows Phone 8.

Zdroje: news.spotify.com, theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat