reklama

BlackBerry chystá vlastního hlasového asistenta

BlackBerry chystá vlastního hlasového asistenta
2014-07-17T13:50:42+02:00
• 17. 7. 2014

Jak jsme si již zvykli, tak výrobci operačních systémů se předhánějí v tom, že se snaží různě vylepšovat své hlasové asistenty. Nejznámějšími jsou bezesporu Siri z iOS a Google Now v Androidu. BlackBerry v tomto ohledu trochu zaspalo a s opožděním vydá vlastního hlasového klienta.

gsmarena_002

Nový hlasový asistent by měl být dostupný od verze BlackBerry 10.3, přičemž bychom se měli dočkat podobných funkcí, na které jsme už zvyklí z Androidu a iOS. Hlasový asistent BlackBerry je prozatím beze jména, oficiálního vydání bychom se měli dočkat v září tohoto roku.

gsmarena_001

Aktivace asistenta by měla být hlasová, tak jako jsme již zvyklí z dalších systémů. Asistent zvládne napsat zprávu, měnit různá systémová nastavení a také nastavit budík. Určitě to není vše a nezbývá než čekat, jak se BlackBerry v tomto ohledu předvede.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat