reklama

Apple kupuje Beats Electronics – ofici├íln─Ť aktualizov├íno

Apple kupuje Beats Electronics – ofici├íln─Ť [aktualizov├íno]
2014-05-28T22:45:09+02:00
ÔÇó 28. 5. 2014

Aktualizováno 28. 5.

P┼»vodn├ş spekulace se nyn├ş ofici├íln─Ť potvrzuj├ş. Apple kupuje Beats Electonics za 3 miliardy dolar┼». V hotovosti vyplat├ş 2,6 miliardy a zbyl├Żch 400 mili├│n┼» dolar┼» v akci├şch. Dokon─Źen├ş obchodu je pl├ínov├íno na ─Źtvrt├ę fisk├íln├ş ─Źtvrtlet├ş tohoto roku. Spoluzakladatel├ę Beats E. (Jimmy Iovine a Dr. Dre) z├şskaj├ş sv├í k┼Öesla po boku Tima Cooka, ale nev├ş se, jak├ę pozice budou p┼Öesn─Ť zast├ívat v Applu.

phones-1024x779

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 9. 5.

Beats Electronics m┼»┼żete zn├ít p┼Öedev┼í├şm d├şky spole─Źnosti HTC. Pr├ív─Ť u jejich smartphon┼» jsme mohli po n─Ťjakou dobu nach├ízet ozna─Źen├ş Beats Audio na zadn├ş stran─Ť. Jednalo se o softwarov├ę vylad─Ťn├ş zvuku, zejm├ęna s d┼»razem na pod├ín├ş bas┼». Krom─Ť toho tchajvansk├Ż v├Żrobce n─Ťkter├ę modely vybavoval i sluch├ítky┬áBeats by Dr. Dre.

HTC vlastnilo v─Ťt┼íinov├Ż pod├şl ve spole─Źnosti Beats Electronics, ale v druh├ę polovin─Ť minul├ęho roku do┼ílo k zp─Ťtn├ęmu odprodeji. Tchajvansk├Ż v├Żrobce tak z├şskal 265 mili├│n┼» dolar┼». N├ísledn─Ť jsme se do─Źkali p┼Öedstaven├ş hudebn├ş slu┼żby Beats Music.

Mo┼żn├í se do─Źk├íme dal┼í├ş v├Żrazn├ę zm─Ťny, jeliko┼ż nov├ę spekulace nazna─Źuj├ş, ┼że o Beats Electronics se zaj├şm├í Apple. Nejv├Żznamn─Ťj┼í├ş zahrani─Źn├ş m├ędia informuj├ş o mo┼żn├ęm odkupu Applem za ─Ź├ístku kolem 3,2 miliard dolar┼». ├Üdajn─Ť by m─Ťlo doj├şt k podeps├ín├ş smlouvy b─Ťhem n─Ťkolika t├Żdn┼» – n─Ťkter├ę zdroje hovo┼Ö├ş u┼ż o p┼Ö├ş┼ít├şm t├Żdnu.

iphones-by-dre

Samoz┼Öejm─Ť vznik├í ot├ízka, co by se stalo s Beats Electronics po takov├ęm obchodu. Apple by z├şskal pom─Ťrn─Ť v├Żznamnou zna─Źku, kter├í si na┼íla dostatek z├íkazn├şk┼». Mohlo by doj├şt k prodeji sluch├ítek┬áBeats by Dr. Dre p┼Ö├şmo v obchodech Applu. P┼Ö├şpadn─Ť by do┼ílo k pos├şlen├ş online slu┼żby┬áiTunes Radio. Av┼íak nemus├şme o─Źek├ívat, ┼że bychom v dohledn├ę dob─Ť uvid─Ťli na z├ídech iPhon┼» nebo iPad┼» logo Beats Audio.

Zdroje: thenextweb.com, plus.google.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim