reklama

LG představilo Lifeband Touch

LG představilo Lifeband Touch
2014-01-06T18:31:32+02:00
• 6. 1. 2014
1

Společnost LG je známá především svými televizory, monitory nebo mobilními telefony. Na letošní veletrhu CES však společnost představila novinku z trochu jiné kategorie. Jedná se o LG Lifeband Touch.

Jedná se o náramek, který mnohým z vás může připomínat jiné konkurenční produkty. LG Lifeband Touch je vybaven OLED dotykovým displejem, který má za úkol zobrazovat informace o fyzické aktivitě a spálených kaloriích. Výrobce slíbil podporu zařízení s iOS a Android, a navíc s těmito zařízeními budete moci s LG Lifeband Touch přijímat hovory a textové zprávy.

Lifeband Touch

Pokud se vám Lifeband Touch líbí, tak vězte, že to není vše. K tomu, abyste náramek plně využili, měli byste nosit ještě sluchátka, která kromě běžných funkcí monitorují srdeční tep. Sluchátka jej sledují na základě měření signálů z vnitřního ucha.

lg-heartrate-earphones

Společnost zatím nezveřejnila cenu zařízení. Podle posledních informací bychom se měli zařízení dočkat na jaře tohoto roku.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

maran mijj

7. 1. 2014, 19:45

super ale zajímá mě ta cena

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat