reklama

Nokia Lumia 928: Nová vlajková loď pouze pro Verizon

Nokia Lumia 928: Nová vlajková loď pouze pro Verizon
2013-03-14T17:16:43+02:00
• 14. 3. 2013

Podle zahraničních zdrojů a webu Verge společnost Nokia ve spolupráci s Microsoftem v těchto dnech dokončuje přípravy k představení nové vlajkové lodě s názvem Lumia 928, jejíž design bude speciální a plně uzpůsoben pouze pro amerického operátora Verizon.

Nokia Lumia 928

Verizon předpokládá představení tohoto zařízení v období dubna. Zákazníci v zámoří se můžou těšit na hliníkovou konstrukci a na zádech kromě 8MPx fotoaparátu také na přidaný xenonový blesk. V porovnání s aktuální Lumií 920 bude 928 o něco lehčí a zároveň i tenčí.

Další specifikace budou takřka totožné s Lumií 920. Najdeme zde 4,5 palcový OLED displej, dvoujádrový procesor s taktem 1,5 GHz, 1GB paměť RAM a své data uložíte na 32GB interní paměť. Softwarová stránka samozřejmě nabídne Windows Phone 8 a kromě LTE modulu narazíte rovněž na SVLTE modul, který umožňuje současně hlasový i datový přenos.

Zdroj: intomobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat