reklama

Galaxy Note III s 5,9palcovým displejem v přípravě?

Galaxy Note III s 5,9palcovým displejem v přípravě?
2013-03-07T07:21:44+01:00
• 7. 3. 2013

Už i u nás v redakci odpočítáváme do představení top modelu Galaxy S IV. Zatím třídíme veškeré informace a volíme spíše zdrženlivou taktiku. Zatím se zdá, že se Samsungu daří vše udržet pod pokličkou. Nyní se ovšem začínají pomalu objevovat informace o Galaxy Note III.

Pokud korejská společnost dodrží stejné principy jako minulý rok,  zřejmě se na podzim můžeme těšit na nový model Galaxy Note III, který se proslavil svým stylusem. Nějaká souvislost s vlajkovou lodí se dá odvodit ze všech verzí  na daný rok. Když se zvětšil displej řady Galaxy S, narostla i velikost Note. Tentokrát se předpokládá, že SGS 4 bude disponovat displejem o úhlopříčce 4,99 palce.

samsung_logo_720w-640x337

Podle nejnovějších informacích od zdrojů seznámených s modely na tento rok se můžeme těšit na na obří smartphone se stylusem s úhlopříčkou 5.9 palce. Měla by být použita technologie SAMOLED, byť se objevovaly zvěsti o využití Youm.

Ačkoliv se jedná o poměrně brzké informace, musíme se podívat na současnou nabídku zařízení. Rozhodně se na MWC neukázal ani jeden tablet, který by měl velikost 7 palců. Místo toho zde máme Galaxy Note 8.0 s 8palcovým displejem. Mezičlánkem mezi smartphony a tablety by mohl být právě Galaxy Note III s téměř 6palcovým displejem.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim