reklama

LG Star: první telefon s dvoujádrem?

LG Star: první telefon s dvoujádrem?
2012-09-30T14:24:21+02:00
• 30. 11. 2010
1

image

Příští rok ve světě mobilních telefonů by nám měl přinést první telefon s dvoujádrovým procesorem. Znovu se můžeme těšit na bitvy výrobců o nejlépe vybavený smartphone.

Jedním z prvních mobilních telefonů, který dostane dvoujádrový procesor je LG Star. Chystaná novinka od Jihokorejců však neklade důraz pouze na procesor, ale rovnou se z ní stává kandidát na nejvybavenější telefon vůbec.

Dvoujádrový procesor Nvidia Tegra 2 ve výbavě totiž doplňuje 8 Mpx fotoaparát s LED bleskem schopný natáčet videa ve full HD rozlišení (1080p). Přední straně by měl dominovat 4 palcový kapacitní dotykový displej. To však ještě není vše. LG Star by dále mělo být vybaveno:

  • HDMI portem
  • nejnovějším operačním systémem od Google (Android Gingerbread 2.3)
  • slotem pro paměťové karty
  • baterie 1500 mAh

image image image

K oficiálnímu představení LG Star by mělo dojít začátkem roku 2011 na lasvegaské CES. Nesmíme však zapomenout, že i největší rival LG, jihokorejský Samsung, chystá přijít s telefonem vybaveným dvoujádrovým procesorem. A tak nezbývá čekat, kdo tuhle bitvu nakonec vyhraje…

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

ilgaluskas

1. 12. 2010, 13:59

A na co bude vůbec používat?
Jinak bomba procesor!:)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim