Falešný iPhone 4 spojený s Galaxy S (video)

Falešný iPhone 4 spojený s Galaxy S (video) 2012-9-30

Asijský trh je neobyčejný ve vytváření svých klonů západních značek mobilních telefonů. Již médii v ČR proběhla zpráva o téměř identickém klonu iPhone 4 a mnozí se již nechali napálit. Na tuto skutečnost si pomalu začínáme zvykat.

fake

Ale tentokrát se jedná opravdu o kuriozitu. Z Asie nyní přichází telefon, který rovnou kopíruje 3 věci. Konstrukce odpovídá iPhonu 4, ale je jakoby brandovaný značkou Samsung Galaxy S, opravdu nečekané spojení. Operační systém je napodobeninou iOS 4. Toto by stačilo k tomu, aby si jej nikdo nekoupil, ale na druhou stranu systém běhá celkem svižně, podle zahraničního webu v některých případech je rychlejší než originální iOS. Jako jeden z mála má i multitouch. K tomu všemu dokáže přehrávat video svižně a poslední třešničkou na dortu je, že si můžete zahrát i Angry Birds.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Twitter Trackbacks for Falešný iPhone 4 spojený s Galaxy S (video) [mobilmania.cz] on Topsy.com

9. 11. 2010, 11:52:06
reply

[…] Falešný iPhone 4 spojený s Galaxy S (video) dotekomanie.blog.mobilmania.cz/2010/11/falesny-iphone-4-spojeny-s-galaxy-s-video/ – view page – cached Asijský trh je neobyčejný ve vytváření svých klonů západních značek mobilních telefonů. Již médii v ČR proběhla zpráva o téměř identickém klonu iPhone 4 a mnozí se již nechali napálit. Na tuto skutečnost si pomalu začínáme zvykat.   Ale tentokrát se… Tweets about this link […]